Blog

Allison Holker jest w ciąży: 'DWTS' Pro Expecting Baby With Husband Stephen 'tWitch' Boss

Co za szok! Taniec z gwiazdami" pro Allison Holker, która jest partnerem piosenkarza Andy'ego Grammera, ujawniła ogromne wiadomości z odcinka 5 października - jest w ciąży. Czy będzie w stanie zakończyć z nim sezon? Obejrzyjcie jej urocze ogłoszenie i dowiedzcie się wszystkich szczegółów.

Niespodzianka! Taniec z gwiazdami zawodowa tancerka Allison Holker, 27 lat, zrzuciła ogromną bombkę na odcinek 5 października - spodziewa się nowego dziecka ze swoim mężem, Stephenem "tWitch" Bossem. Dowiedz się, jak to wpłynie na jej obecność w programie.

"Cóż, jako profesjonalistka, wiesz, najbardziej pamiętny rok jest naprawdę wyjątkowy, ponieważ możemy świętować czyjąś piękną historię i dzielić się nią ze światem," Allison, która tańczy z piosenkarką Andy Grammer w serialu, powiedziała gospodarzowi Erin Andrews podczas omawiania tematu tego tygodnia w telewizji na żywo. "Ale naprawdę mam tu specjalnego gościa, chodźcie tutaj."

Następnie wydobyła z kamery swojego męża i córkę i powiedziała: "To jest moja córka i mój mąż". A rok 2015 okazuje się być dla nas tak pamiętnym rokiem, bo niedawno dowiedzieliśmy się, że jestem w ciąży." Obejrzyjcie to słodkie ogłoszenie poniżej:

"Mamy mamę w sali balowej", powiedziała Erin w odpowiedzi! "Gratulacje dla całej waszej trójki, cóż, dla całej czwórki." Następnie publiczność nagrodziła Allison owacjami na stojąco. To takie słodkie.

I na wypadek gdybyście martwili się o to, czy ciąża Allison wpłynie na pozycję Andy'ego w programie, możecie spać spokojnie. Allison powiedziała, że nie planuje opuścić serii zawodów tanecznych z powodu jej bułki w piekarniku. "Tak bardzo zależy mi na tym Andy'emu i chcę, żeby czuł się najbardziej komfortowo, ale jestem tu w stu procentach drogi dla niego", powiedziała.

Allison ma już córkę, Weslie Renae Fowler, która urodziła się w 2008 roku.

Co myślisz, HollywoodLifers? Czy Allison powinna wycofać się z konkursu? Głosuj w naszej ankiecie i powiedz nam, jak się czujesz.

- Chris Rogers

Śledź @ChrisRogers86