Blog

Kim Kardashian's Ex Reggie Bush Reveals: Jestem singlem, ale chcę znaleźć żonę.

Kelly Ripa, zamężna mama dwojga dzieci, nie mogła przestać tryskać na "falujące bicepsy" Reggiego podczas jego występu gościnnego 9 stycznia. Kim musiała być taka zazdrosna!

Kim Kardashian może się cieszyć, że jej były chłopak Reggie Bush ogłosił na żywo z Kelly! że jest na rynku i szuka partnera życiowego - ale jest mało prawdopodobne, że wróci do przyszłej dwukrotnie rozwiedzionej gwiazdy rzeczywistości, ponieważ podobno zdradzała go z Kanye Westem.

HollywoodLife.com obejrzał gwiazdę Miami Dolphins współgospodarza z Kelly i możemy całkowicie zobaczyć, dlaczego dziewczyny mają gorączkę Reggie!

"Czy muszę odpowiadać na to pytanie?" Żartował o swoim statusie związkowym. "Tak, jestem singlem. Pocę się tutaj. Czy ktoś włączył ogrzewanie? Robi się tu gorąco!"

Jaki on jest uroczy? Kelly pewnie się teraz kopie!

"Nie chcę być wiecznie samotny", kontynuował Reggie. "Chcę mieć żonę i dzieci i być w stanie wychować małego Reggiego i wychować kilka dzieci pewnego dnia. Miejmy nadzieję, że dorosną, by grać w piłkę nożną lub robić, co tylko zechcą. Nie jestem jednym z tych facetów, którzy sprawią, że ich dzieci będą grać w piłkę nożną i walić je, gdy będą małe i będą próbować żyć moim życiem na zmianę przez nich. Nie zamierzam tego robić."

W międzyczasie Kelly całkowicie zemdlała nad 26-letnią gwiazdą NFL. Nie mogła przestać dotykać jego bicepsów i rażąco flirtować z biegiem do tyłu.

"Przez przypadek natknąłem się na twój falujący biceps", powiedziała Kelly. "Ktokolwiek wygra tę trywialną nagrodę, czuję, że powinniśmy wrzucić dodatkową nagrodę i zdobyć doświadczenie. Słuchaj, miałam trójkę dzieci i to były najwspanialsze chwile w moim życiu - a czwarte pocierało twoją rękę. Dotykanie go było o wiele przyjemniejszym doświadczeniem!"

Miejmy nadzieję, że jej prężny Mark Consuelos nie był zbyt zazdrosny, gdy patrzył, jak jego żona zachowuje się jak dziewczyna w szkole!

W międzyczasie, Kim jest w trakcie bardzo publicznego rozwodu z gwiazdą NBA Krisem Humphriesem. Kim pozwala swojemu dramatowi grać na Kourtney i Kim Take New York i założymy się, że Reggie jest zachwycony, że nie będzie już miał do czynienia z tym bałaganem.

- Chloe Melas