Blog

Ariel Winter Majorly Flaunts Her Body in The Tinst Daisy Dukes Ever - See Pics

Ariel Winter oszołomiła się nosząc krótkie stokrotki książąt podczas napełniania zbiornika swojego samochodu! Spójrz na te seksowne zdjęcia tutaj!

Jeśli jest ktoś, kto wie, jak rozkołysać książąt stokrotki, to Ariel Winter. Gwiazda Modern Family utrzymał jej trend zabijania w krótkich spodenkach podczas gdy na zewnątrz i o 3 listopada. Gdy napełniała bak paliwa w swoim samochodzie, Ariel została zauważona, gdy nosiła malutkie stokrotki książęta i czerwony top. Spójrzcie na jej zdjęcia w "Daisy dukes" poniżej!

Ariel rozmawiała ostatnio z HollywoodLife o tym, jak ważne jest, abyś zagłosował w zbliżających się wyborach półrocznych. "Jeśli jesteś zdezorientowana, jak to zrobić, wszędzie są ludzie, których możesz zapytać; są strony internetowe, które mogą [pomóc ci] to zrozumieć", powiedziała nam WYRAŹNIE. "Jeśli nie możesz dotrzeć do urn, możesz wysłać maila w karcie do głosowania, co właśnie zrobiłam. Po prostu uważam, że głosowanie w ogóle jest ważne, ponieważ cokolwiek powiemy, że możemy mieć wpływ na kształtowanie naszej przyszłości, jest bardzo ważne", kontynuowała. "Interesujące jest to, że podczas gdy wielu ludzi w moim pokoleniu uważa, że głosowanie jest ważne, nie zawsze wychodzą na zewnątrz i to robią". Powiedzą wszystkim innym: "Musisz iść głosować" albo "Głosowałem", ale tak naprawdę tego nie zrobili".

Mówiliśmy wcześniej o tym, jak Ariel pokonała problemy z wizerunkiem swojego ciała, a teraz z pewnością siebie je posiada. "Ariel zmagała się z obrazem ciała i pewnością siebie przez całe swoje dzieciństwo, a nie pomogło jej w tym, że stała się sławna w tak bezbronnym i młodym wieku", źródło bliskie Ariel opowiedziało HollywoodLife EXCLUSIVELY. "Ale w końcu udało jej się przezwyciężyć niepewność i w końcu czuje się dobrze, tak jak powinna, wygląda niesamowicie!"

Będziemy cię informować o wszystkich najnowszych wiadomościach o Ariel Winter. W międzyczasie, sprawdź wszystkie jej zdjęcia w krótkich spodenkach w naszej galerii powyżej.