Blog

RHOBH' Star Delilah Belle Hamlin, 20, Shows Off Sexy Dance Moves In Bikini - Watch

Delilah Belle Hamlin jest na wakacjach w Tulum w Meksyku. Popisuje się tym, jak odziedziczyła taniec zabójcy mamy Lisy Rinny, nosząc czarne bikini.

Delilah Belle Hamlin ma zabójcze, chude ciało modelki i popisuje się nim podczas improwizowanej sesji tanecznej podczas wakacji z kumplami w Tulum w Meksyku. Dwudziestolatka rozkołysała czarne bikini w swędzącym kostiumie, kiedy bawiła się z brunetką, koleżanką Therese Gardiner w teledysku z cyklu Instagram stories z 29 kwietnia, który można zobaczyć tutaj. To bitwa o plażowe ciała, ponieważ obie panie mają zabójcze sylwetki, a ich twarze nie są w kadrze, więc jedynym sposobem, aby je rozróżnić, są długie blond włosy Delilah, które widać w warkoczu na plecach. Jej 55-letnia mama, Lisa Rinna, jest znana z tego, że potrafiła wykonać kilka poważnych ruchów tanecznych, takich jak te seksowne, które zaprezentowała pod prysznicem Andy'ego Cohena, więc Delilah odziedziczyła po matce umiejętności wstrząsania łupem.

Delilah napisała taneczne zdjęcie "Życie jest takie piękne" i na pewno tak jest, z białą piaszczystą plażą za nią i turkusowo niebieskim morzem za nią. Później dała fanom filmik z bliska przedstawiający kostiumy kąpielowe Tropic of C, wraz z piaskiem na jej nagim tyłku w innej opowieści IG, w której przeniosła się do wnętrza swojej willi do "Simplethings" Miguela, kołysząc jednocześnie swoimi ulubionymi złotymi kolczykami Jennifer Fisher.

W dwóch innych filmach IG stories modelowała stringi bikini wraz z zasłoniętą bluzką i parą grubych butów bojowych. Delilah utrzymywała blond zamki do tyłu dzięki zielono-białej opasce na głowę i kwadratowym brązowym odcieniom. W końcu opuściła swój pokój i dotarła na dach, gdzie przebywała, a następnie obróciła swój aparat fotograficzny, aby pokazać olśniewające błękitne morze, pisząc "To jest po prostu zbyt piękne".

Delilah ubrała się na kolację, jak na jednym ze zdjęć IG, które widziała w sosnowej, zielonej koszuli z satynowym gorsetem nad nią. Nadal ma taką samą opaskę na głowie, którą nosiła na plaży i napisała na zdjęciu: "Jeśli ktoś mnie kiedyś zmusi do zjedzenia ośmiornicy, to wiesz, że jesteś wyjątkowa". Jej dumna mama, prawdziwa gospodyni domowa z Beverly Hills, jako pierwsza skomentowała to krzykiem Krisa Jennera: "Jesteś świetna, kochanie! ♥️”