Blog

Harry Styles przyznaje, że wrzucił na luz zdjęcia nowego albumu, a fani idą na całość.

Tak, rzeczywiście widzieliście Harry'ego Stylesa w jego urodzinowym garniturze w okładce z winylowego zestawu jego nadchodzącego albumu "Fine Line". Wychowanek One Direction potwierdził to w nowym wywiadzie z SiriusXM Hits 1, "Morning Mash Up".

Twoje oczy cię nie zwiedły. 25-letni Harry Styles złamał Twittera, kiedy podzielił się filmem, który podstępnie rzucił okiem na okładkę winylowego kompletu jego drugiego albumu, Fine Line, który zawierał nagie zdjęcie samego Mr. Styles'a z 5 grudnia! To nie była sprawa Photoshopa. Harry potwierdził, że naprawdę rozebrał się po wskoczeniu na rozmowę FaceTime z SiriusXM Hits 1's Morning Mash Up następnego dnia. Gospodarze pytali o konkretny wizerunek Harry'ego noszącego tatuaż przy obrazie z otwartym sercem, pytając czy to rzeczywiście on. "Rzekomo", Harry dokuczał.

Ale członek One Direction porzucił tajemnicę, by potwierdzić: "To ja i jestem nagi." To powinna być muzyka dla uszu wielu fanów, którzy tweetowali takie uczucia jak "YOU ARE NAKED SIR, YOU AQUUALLY NAKED I SWEAR YOU ARE NAKED AND SO INDECENT I'm FREAKING IN L O V E," i "You mean to tell me to have Harry Styles naked yellow poster and a vinyl for $37.98."

Wrażliwość nagiego zdjęcia Harry'ego pokrywa się z motywami jego nowego albumu, który ukaże się 13 grudnia. "Tu chodzi o seks i smutek", wyjaśnił Harry w sierpniowym wywiadzie z Rolling Stone. Związki prawdopodobnie nie będą tematem, którego Harry unika w tym nowym albumie! "To nie jest tak, że kiedykolwiek siedziałem i robiłem wywiad, i powiedziałem: "Więc byłem w związku, i tak się stało. Ponieważ, dla mnie, muzyka jest tam, gdzie pozwalam, by to przeszło. To jedyne miejsce, o dziwo, w którym czuję się dobrze, pozwalając mu się przejść", powiedział Harry, po swoim rozstaniu z francuską modelką Camille Rowe, 33 lata, w 2018 roku.

Uderzyło mnie, że mamy nagi plakat w stylu Harry'ego na jego albumie jak WILD. - — ????????????. (@harrymoonchild) 7 grudnia 2019 roku

Prowadząc do wydania albumu, Harry rzucił nam kilka kości tu i ówdzie wraz z wydaniem utworu "Adore You" wraz z jego pełnowartościowym teledyskiem, który był następstwem przyjaźni wokalisty z rybą. Oprócz utworu "Lights Up" i towarzyszącego mu teledysku, który ukazał się 11 października, Harry rzucił też 17 listopada "Watermelon Sugar".