Blog

Lori Loughlin i Mossimo Giannulli Lista $28 Million Bel-Air Estate Amidst College Skandal z przyjęciami na studia

Lori Loughlin i mąż Mossimo Giannulli rozładowują swoją posiadłość Bel Air za prawie 30 milionów dolarów, ponieważ kontynuują swoją legalną walkę w skandalu związanym z przyjęciem na studia.

Cha-ching! Aktorka Lori Loughlin, 55 lat, i mąż Mossimo Giannulli, 56 lat, chcą osiągnąć duży zysk na Bel Air, CA dom, który kupili w 2015 roku. W tym czasie para kupiła rezydencję za 13,9 miliona dolarów, a teraz wprowadzają ją na giełdę za 28 650 000 milionów dolarów, ponad dwukrotnie więcej niż pierwotnie za nią zapłacili. Para czeka na proces w związku ze skandalem związanym z przyjęciem do college'u, gdzie przyznała się do niewinności pod zarzutem spiskowania w celu popełnienia oszustwa pocztowego i prania brudnych pieniędzy, jak również spiskowania w celu popełnienia łapownictwa w programach federalnych.

Para nie sprzedaje posiadłości, aby sfinansować swoją legalną walkę, według TMZ. Strona mówi, że Mossimo kocha robić dom makijażu i że zwykle kupują dom, przywrócić go i sprzedać go co trzy do pięciu lat. Dwór w stylu hiszpańskim jest 12.000 stóp kwadratowych, z 6 sypialniami, 9 łazienkami i zawiera duży basen. Znajduje się w nim również jeden z greenów pola golfowego Bel Air Country Club.

Lori i Mossimo czekają na proces w sprawie przyjęcia na studia, gdzie rzekomo zapłacili Rickowi Singerowi i jego Key Worldwide Foundation 500,000 dolarów za przekupienie trenerów w USC, aby przyjęli ich córki Isabellę, 21 lat, i Olivię Jade, 20 lat, jako rekrutki do załogi, mimo że żadna z nich nie była studentką.

Lori i Mossimo znajdą się w pierwszej grupie 5-7 oskarżonych, którzy przejdą proces w październiku 2020 roku. 15 z 53 oskarżonych w ramach operacji Varsity Blues przyznało się do winy i zamierza walczyć ze swoimi oskarżonymi. Inni, jak aktorka Felicity Huffman, 57 lat, przyznała się do konspiracji w celu popełnienia oszustwa pocztowego i oszustwa pocztowego dotyczącego uczciwych usług. W październiku 2019 r. odbyła zaledwie 11 dni 14-dniowego wyroku w więzieniu o zaostrzonym rygorze w Dublinie, CA. Felicity przyznała się do zapłacenia 15 tys. dolarów, aby proctor zmienił niepoprawne odpowiedzi S.A.T. jej córki, aby dać jej wyższy wynik o 400 punktów. Lori i Mossimo stoją w obliczu poważniejszych zarzutów, które pociągają za sobą do 50 lat więzienia.