Blog

Miranda Lambert Gushes Over Husband Brendan w rocznicę ślubu.

Miranda Lambert umieszcza cenne zdjęcie jej i prężnego Brendana McLoughlina, aby uczcić ich 1-letnią rocznicę ślubu!

Szczęśliwego dnia! W niedzielę, 26 stycznia, Miranda Lambert, 36 lat, zabrała się do Instagramu, aby podzielić się słodką posadą z mężem Brendanem McLoughlinem, 29 lat. Zdjęcie jest całkowitym wyrzutem sumienia, Miranda i Brendan chodzą razem po lesie w dniu swojego ślubu. Miranda wygląda olśniewająco w swojej koronkowej sukni ślubnej, trzymając się gigantyczny bukiet soczystych białych róż. Para promienieje małżeńską błogością na zdjęciu i wyraźnie wygląda na podekscytowaną, aby rozpocząć ten nowy rozdział w ich życiu, który teraz doprowadził do jednego roku szczęścia i miłości.

Miranda podpisała się pod cennym postem, "1 rok". Tak się cieszę, że mogę przejść przez to życie z tobą. Dziękuję ci Brendan, że uczyniłeś mnie najbardziej dumną żoną i macochą. Ty jesteś powodem wszystkich moich nowych linii uśmiechu. Kocham cię." Zakończyła słodki sentyment hashtagiem "Pani McLoughlin". Nie mogłem nie wyrazić, jak bardzo byli szczęśliwi z powodu gwiazdy kraju i jej beau. Jeden z fanów powiedział szczęśliwie: "Już? Czas Świętej Krowy leci! Szczęśliwa rocznica dla was obojga!", podczas gdy jeden z fanów powiedział: "Wiele życzeń dla wspólnego życia pełnego miłości i śmiechu". Miłość dobrze na tobie wygląda!"

To nie pierwszy raz, kiedy Miranda tryska nad swoim pychą. 3 stycznia podzieliła się filmem, na którym oficer NYPD gotował w ich kuchni, z widocznym ośmiopakiem, tak, ośmiopakiem, na pełnej wystawie, kiedy obsługiwał patelnię i łopatkę. Miranda miała poważne pytanie do fanów po podzieleniu się wideo z jej domu w Nashville, Tennessee: "P.S." kto tak wygląda po wakacjach w Teksasie? Zjedliśmy gównianą tonę Tex Mexu za $hit. WTH? "Chcemy odpowiedzi!

Miranda nawiązywała oczywiście do swoich wakacyjnych wakacji spędzonych z rodziną w Teksasie, gdzie dorastała gwiazda muzyki country. Piosenkarka "Kerosene" i Brendan świętowali swoje pierwsze wspólne święta jako małżeństwo, a Miranda podzieliła się nawet zdjęciami z ich południowego wypadu.

Miranda miała też prośbę dla swoich fanów: zwracając uwagę na jej prawie siedmioletnią różnicę wieku z Brendanem, piosenkarka dodała hashtag, "#nocougarjokesplease.