Blog

Donald Trump Caught Staring At Paula White's Behind During White House Meeting - Pic

Miałeś jedną pracę! Najwyraźniej Donald Trump nie przebije się przez jedno spotkanie w Białym Domu, nie zapominając o swoich manierach. Tym razem został przyłapany na gorącym uczynku w tyłku Pauli White w pokoju Roosevelta. Mamy szokujące zdjęcie, tutaj!

Donald Trump, lat 70, - człowiek z wędrującymi rękami i wędrującymi oczami. Może już nie łapie kobiet "za p*ssy", ale to nie usprawiedliwia jego nieodpowiedniego zachowania w Białym Domu. Kiedy wyciągał krzesło dla Pauli White, 50 lat, aby usiąść, Donald zapomniał o swoich manierach w domu i całkowicie sprawdził jej tyłek w środku spotkania biznesowego 2 lutego. Czy pozwolił żonie Melanii wymknąć się z pamięci?! Biznesowy mulik nawet nie wyprowadził Pauli na krzesło, ale zamiast tego pozwolił jej tropić za nim, jakby nie była sobie równa. WIDZĘ, ŻE DONALD ZACHOWYWAŁ SIĘ TU LENIWIE.

Jeśli nie wiesz, kim jest Paula, to jest chrześcijańskim telewangelistą. To znaczy, że używa telewizji lub radia, by głosić chrześcijaństwo. Podobnie jak Donald, jej poglądy są często uważane za kontrowersyjne, co prawdopodobnie wyjaśnia, dlaczego są przyjaciółmi od ponad dekady, a dokładnie od 15 lat. Jako zdecydowana zwolenniczka kampanii prezydenckiej Donalda w 2016 roku, Paula zajęła miejsce prawicy Donalda, by przedyskutować w Sali Roosevelta nominację Neila Gorsucha do Sądu Najwyższego.

Protesty Donalda Trumpa na muzułmański zakaz - szokujące zdjęcia

Z takimi jak Neil i Paula u boku, Donald kontynuuje swoją misję przewrócenia Roe kontra Wade. Zarówno Paula, jak i Neil są zdecydowanie konserwatywni i prawdopodobnie zagłosują przeciwko aborcji. Amerykanie są słusznie PISSED decyzją Donalda o mianowaniu kogoś tak zacofanego, jak Neil, na dziewiąte miejsce w Sądzie Najwyższym.

Ten skrajny konserwatyzm stanowi ogromne zagrożenie dla praw kobiet, Planned Parenthood i społeczności LGBTQ. Miley Cyrus, wraz z setkami innych wściekłych wyborców walnął sędziego federalnego na Twitterze, nazywając go "nienawidzącym kobiet" i podszywającym się pod Antonina Scalię. W tym momencie modlimy się tylko o impeachment!

HollywoodLifers, czy uważasz, że zdjęcie Donalda sprawdzającego Paulę jest całkowicie niestosowne? Komentarz poniżej!