Blog

Kate Middleton Stumbles While Out With Prince William On Royal Visit - Wideo

Uważaj na stopień, księżno. Uczestnicząc w imprezie charytatywnej w Londynie, Kate Middleton prawie się potknęła, wsiadając do swojego samochodu. Na szczęście, jej "rycerz w lśniącej zbroi", książę William, był tam!

Porozmawiajmy o królewskim bólu. Po tym, jak Kate Middleton, 37 lat, i Książę Wilhelm, 37 lat, wyszli z imprezy charytatywnej w Londynie na ochotniczą służbę wsparcia tekstowego Krzycząc 12 listopada, prawie się zbliżyli do wymazania się z chodnika. W momencie "mrugnięcia i tęsknisz za nim", Kate pojawia się potknąć próbując dostać się do jej samochodu, zgodnie z Daily Mail (kliknij tutaj, aby obejrzeć prawie potknięcie.) Na szczęście, książę William nie mrugnął, a on szybko wyciągnął rękę, aby wspierać swoją miłość. Kate - która miała na sobie czarne obcasy z klocków, które prawie zeszły jej z nóg - szybko odzyskała przytomność i uśmiechnęła się do jej piasty, gdy wsiadła do czekającego pojazdu.

Jak na ironię, że Kate flirtowała z katastrofą po okazaniu wsparcia dla linii kryzysowej. Książę i księżna Cambridge byli pod ręką, aby uczcić wolontariuszy Krzyku. Kate i William uruchomili w maju serwis wsparcia kryzysowego, który skupia wolontariuszy w całej Wielkiej Brytanii, aby pomóc potrzebującym. W ciągu sześciu miesięcy od jej uruchomienia 1 5000 wolontariuszy przeprowadziło ponad 145 000 rozmów tekstowych, wymieniając w sumie sześć milionów wiadomości, jak podaje Daily Mail.

75% osób, które skontaktowały się z Krzykiem, miało mniej niż 25 lat, a najczęściej poruszane kwestie to samobójstwa, depresja, izolacja, lęk, samookaleczenie i stres związany z relacjami. Wolontariusze zazwyczaj pracują w domu, a to wydarzenie w Londynie było okazją dla społeczności wirtualnej do spotkania i lepszego poznania skali ich pracy.

Książę William i Kate Middleton mieli "kryzys" o innym charakterze około miesiąca przed tym lekkim potknięciem. Podczas gdy brytyjscy królowie byli w drodze do stolicy Pakistanu, ich samolot był zmuszony zawrócić i wrócić do miasta Lahore. Powód nieoczekiwanego objazdu? Ogromna, przerażająca burza utknęła w Islamabadzie, a pilot nie mógł bezpiecznie wylądować w Pakistańskiej Bazie Królewskich Sił Powietrznych. Na szczęście, udało im się bezpiecznie zawrócić i wylądować w Lahore.

"Przerażająca burza elektryczna uderzyła, gdy próbowaliśmy wylądować w Islamabadzie", napisał na Twitterze główny korespondent zagraniczny magazynu People, Simon Perry, który również podróżował z królami. "Błyskawica zdawała się rozbijać wokół prawego skrzydła. Pomimo najlepszych starań pilota Williama i Kate, samolotu RAF Voyager, nie mogliśmy tam wylądować." Kiedy już byli na ziemi, książę William - były pilot karetki pogotowia, żartował z prasy, kiedy zapytał, czy wszyscy są w porządku. "Ja leciałem!" powiedział.