Blog

Justin Bieber pokazuje nowy masywny tatuaż na piersi w łazience bez koszulki Selfie

Justin Bieber dodał liściasty wieniec laurowy do swojej już wytatuowanej klatki piersiowej i pokazał świeży atrament w plecy do siebie na swojej historii Instagram!

Justin Bieber, 25 lat, przygotowuje się do poważnych zmian - a to obejmuje nowy tatuaż na tę okazję! Kanadyjski piosenkarz zadebiutował świeżym tuszem, który był wieńcem laurowym, na jego historię Instagramu w czwartek, 30 stycznia. Justin jest już oczywiście pokryty tatuażami, ale wydaje się, że miał miejsce na liściasty wzór, który wygląda jak wytatuowany naszyjnik. Na pierwszym zdjęciu, które jest czarno-białe, Justin pokazuje swój stonowany tors bez koszulki, podczas gdy on portmonetkuje usta, a na następnym, ma zamiar wystawać język. Wokalista "Yummy" najwyraźniej pracuje nad swoją kondycją, kołysząc się tylko białym ręcznikiem wokół talii, podczas gdy on klapnął swoje określone ręce.

Zdjęcia są przezabawnym "toilet selfie", a wszystkie wydają się być zrobione w jego domowej łazience wraz z żółtym buźkowym dywanem przy jego nowej linii ubrań ulicznych Drew House. Wcześniej tego dnia, fani orlich oczu złapali nowy tatuaż, kiedy wychodził z siłowni Dogpound w West Hollywood. Tatuaż wyskoczył z białego bakcyla, gdy zapakował się w szarą bluzę i przytulną czapkę na chłodniejszą niż zwykle pogodę w Los Angeles - a także pojawił się w jego wąsach.

"hmmmmmm, szpieguję nowy tatuaż na szyję," powiedział fan @michy_h. Choć Justin nie skomentował jeszcze publicznie swojego nowego tatuażu, wieniec laurowy jest głęboko zakorzeniony w kulturze starożytnej Grecji i Rzymu i jest symbolem triumfu. W mitologii greckiej wieniec laurowy jest często przedstawiany zarówno jako główka - podobnie jak dziś moglibyśmy nosić kwiatową koronę - jak i na szyi, jak tatuaż Justina. Oczywiście, piosenkarzowi nie jest obca możliwość uzyskania tuszu i od 2012 r. spowalnia dodawanie tatuaży.

Justin ma wiele do świętowania, ponieważ jego nowy album spadnie 14 lutego, który jest pierwszym od prawie lat! Oczywiście, rok 2019 był również kamieniem milowym dla wokalisty, który świętował swoją jednoroczną rocznicę wraz z żoną Hailey Baldwin, 23 lata.