Blog

Vanderpump Rules" Gwiazda Kristen Doute nie wie, dlaczego Stassi i Katie jej nie lubią - "To nie jest zabawne".

Kristen Doute wydaje się być całkowicie zdezorientowana, dlaczego jej były BFF Stassi Schroeder i Katie Maloney już jej nie lubią.

Rzeczy nie są tym, czym były kiedyś. Kibice Vanderpump Rules byli świadkami sporu między Kristen Doute, 36 lat, a Stassi Schroeder, 31 lat i Katie Maloney, 33 lata, w tym sezonie, kiedy ich niegdyś ceniona przyjaźń całkowicie zanikła, szczególnie między Kristen i Stassi. Bąbelkowa brunetka mówiła o swoich uczuciach dotyczących ich napiętej sytuacji podczas ostatniego wywiadu z Kelly Dillon na jej podcast Kickin' Back w RADIO.COM, gdzie powiedziała, że wszystko jest "niefajne" w tej chwili. "Naprawdę interesuje mnie, dlaczego jesteśmy tacy, jakimi jesteśmy, bo naprawdę nie wiem", ujawniła po tym, jak powiedziała, że oglądała VPR, próbując dowiedzieć się, jak sprawy potoczyły się między nimi.

Kristen ma jednak nadzieję, że znów będą kumplami, bo uważa, że w pewnym momencie mogą coś naprawić. Mam nadzieję, że tak się stanie, i mam nadzieję, że stanie się to wcześniej niż później, ponieważ czuję, że w pewnym momencie istnieje możliwość, że dojdę do punktu, w którym po prostu powiem: "Czy ja w ogóle już tego chcę?". Gwiazda OG VPR powiedziała również, że nie otrzymała jeszcze zaproszenia na nadchodzące wesele Stassi'ego na narzeczonego Beau Clarka, 39 lat, ponieważ nadal spekuluje, czy będzie tam, aby być świadkiem ich zamiany ślubów. "Nie mam zapisanej daty w mailu", powiedziała. "Zdecydowanie nie jestem druhną... Słyszałam, że ma dziewięć."

Nie oczekuj, że ta trójka stanie się amigą w najbliższym czasie, przynajmniej z POV Stassi'ego. "Kristen wciąż nie rozmawia z Katie i Stassi'm", źródło przekazało 9 stycznia do HollywoodLife EXCLUSIVELY. "Stassi jest teraz bardzo skupiona na sobie i na okresie Beau. Chciałaby dostać się do miejsca z Kristen, gdzie się dogadują, ale teraz to się nie dzieje i nie próbuje tego wymusić. Stassi była smutna przez większość filmowania i nie pozwoli sobie na to emocjonalnie, by znów tam być. To dla niej szczęśliwy czas."

Podczas BravoCon w Nowym Jorku w listopadzie 2019 r., podczas ich opadu, kostiumy VPR miały ucieczkę. "Wymieniliśmy się przyjemnościami", Kristen powiedziała HollywoodLife ze Stassi i Katie, gdy tam była. "Wszyscy byliśmy tam z tego samego powodu i wszyscy mamy pracę do wykonania, i wszyscy byliśmy w tej samej drużynie, jeśli chodzi o show, ale to było to."