Blog

Nicki Minaj Cozies Up to Kenneth Petty In Crazy, Cutout Bodysuit - Zobacz zdjęcie

Kolejny dzień, kolejne zdjęcie PDA Nicki Minaj i Kennetha Petty'ego. Rajper podzielił się swoim najseksowniejszym pstryknięciem na Instagram, 28 sierpnia, gdzie na zdjęciu opiera się na nim w wyciętym stringach z obcasami na platformie!

Romanse Nicki Minaj i Kennetha Petty'ego rozgrzewają się. Raper "Hot Girl Summer", 36 lat, był ubrany w płomienie (dosłownie), podczas gdy ona przytuliła się do swojego mężczyzny na nowym zdjęciu, które podzieliła się z Instagramem w środę. Nicki pokazała główny boczny cycek w neonowo-zielono-pomarańczowym wyciętym bodysuie, który miał gorset i stringi u dołu. Kołysała się na dopasowanych do nieba wysokich platformach z płomieniami i ćwiekami na każdym obcasie.

W międzyczasie Kenneth założył czarne spodenki i pasujący do nich top z długim rękawem z dwoma srebrnymi łańcuchami krzyżowymi i lodowatym zegarkiem. Nosił czyste, białe trampki z czarno-żółtymi, okrągłymi logo na każdym palcu. Kenneth wyglądał poważnie, ponieważ Nicki oparła się na nim z jedną ręką nad lewym ramieniem na zdjęciu.

Niejasne jest, gdzie była para w czasie, gdy zdjęcie zostało zrobione przez jej fotografa i stylistę. A mówiąc o włosach - Nicki miała długie, czarne zamki i pokerowała prosto na zdjęciu, a jej brzegi były ułożone do perfekcji. Spójrz, poniżej.

Ostatnie zdjęcie Nicki i Kennetha pojawiło się niecałe dwa tygodnie po tym, jak raper zmienił jej nazwę na Twitterze z "Ms. Minaj" na "Mrs. Petty". Zmiana nastąpiła kilka dni po tym, jak Nicki ujawniła, że złożyła wniosek o licencję małżeńską i miała "około 80 dni" na powiedzenie "tak".

"Dostaliśmy licencję małżeńską", podzieliła się ze swoimi słuchaczami Queen Radio 21 czerwca. "Myślę, że mam to, do czego dążyłam, tylko szczęście. Tak trudno było dostać się do szczęśliwego miejsca. Teraz, kiedy tam jestem, nie chcę tego narażać dla nikogo ani niczego."

Nicki wyjaśniła więcej na temat przyszłości pary podczas kolejnego odcinka programu Queen Radio 12 sierpnia. "Musieliśmy go jeszcze odebrać, a ja podróżowałem, zanim wróciłem, musieliśmy go odnowić", powiedziała. "Od tego czasu, masz 90 dni na ślub. To było około tygodnia temu, więc teraz mam około 80 dni." Jeszcze zanim para uzyskała licencję małżeńską, Nicki często określała Kennetha jako swojego męża.

Rajper zauważył również, że nie chce teraz "wielkiego ślubu", ponieważ ma wiele do zrobienia ze swoją nadchodzącą płytą. "Zrobimy wielkie wesele później" - powiedział Nicki, wyjaśniając - "Wyjdę za mąż zanim ukaże się mój album, ale będę miała swój ślub po ukazaniu się albumu. Zanim skończy się 90 dni, tak, będę mężatką." Dodała: "Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu, że moje dziecko mnie tak uszczęśliwia."

Nicki i Kenneth upublicznili swój związek pod koniec zeszłego roku, gdy w grudniu oficjalnie ogłosiła ich romans w Instagram. Podzieliła się serią zdjęć, które pokazały im, że przytulili się do siebie na romantycznej ucieczce w Turkach i Caicos. "Chce, żebym była jego żoną - jego MISSIS jak SIPPI NOW," Nicki podpisał się pod tym wpisem.