Blog

Chris Brown jest oszołomiony najnowszym zdjęciem z bielizną Rihanny - Zobacz Flirty Instagram Komentarz

Chris Brown został uwieczniony na ostatnim zdjęciu Rihanny z toplessem! Zobacz, co napisał w odpowiedzi na to tutaj!

Wow, ktoś jest spragniony! Po tym, jak Rihanna zamieściła swoje seksowne zdjęcie, nosząc bieliznę "Niegrzeczna niemiła" z linii Savage X Fenty, tak wielu fanów dało jej znać w komentarzach, jak bardzo ją docenili. Jeden z tych fanów? Jej były Chris Brown. W odpowiedzi na jej zdjęcie, Chris napisała, "????". Poza tym, Meek Mill też odpowiedział, komentując, "?????????????????????????". Spójrz na jego komentarz o pragnieniu poniżej!

Najwyraźniej Chris myśli, że może pogodzić się z Rihanną po jej rozstaniu z Hassanem Jameelem. "Chris jest zachwycony, że Rihanna i Hassan oficjalnie się rozstali", źródło bliskie Breezy powiedziało HollywoodLife EXCLUSIVELY. Był bardzo zmartwiony, że mogą się pobrać i to by go zniszczyło. Ale teraz to już koniec, a to oznacza, że dla niego jest jeszcze nadzieja. "Wie, że odzyskanie Rihanny to długa perspektywa, ale lubi wyzwania, jest na nie gotowy. Chris ma wiele kobiet w swoim życiu, ale nikt tak naprawdę nie ma jego serca i zaczyna się wydawać, że nie zamierza dać go do nikogo, podczas gdy Rihanna jest jeszcze na rynku. To ona jest tą, za którą chce się ożenić, a teraz, gdy Hassan jest odwołany, Chris chce w końcu dostać swoją Zdrowaś Maryjo z nią."

Zgłosiliśmy wcześniej, jak Chris uwielbia waśń między Cardi B i Nicki Minaj. "Chris uwielbia wołowinę między Cardi i Nicki. Uważa, że to jakaś staromodna, dobra, hip hopowa feudacja i jest tu po to. W tym roku ciężko pracuje, aby trzymać się z dala od kłopotów i po prostu cieszy się, że jego nazwisko nie zostało do tej pory wychowane w tym bałaganie" - źródło bliskie Chrisowi dzieli się z HollywoodLife EXCLUSIVELY. "Ma wiele szacunku dla wszystkiego, co Nicki osiągnęła w grze, a także uwielbia to, co robi Cardi, i jest również fanem jej muzyki.

Będziemy Cię informować o wszystkich najnowszych wiadomościach o Rihannie i Chrisie. W międzyczasie, sprawdź wszystkie zdjęcia Chrisa i Rihanny w naszej galerii powyżej.