Blog

Gucci Mane's New Wife Keyshia Ka'oir Works The Pole During Wild, Strip Club Night - Watch

To, że jest teraz mężatką, nie oznacza, że Keyshia Ka'oir przestanie szaleć. Mamy nagranie z jej pracy na biegunie w seksownym klubie ze striptizem.

Odwróć uwagę na Gucci Mane'a, bo twoja nowa żona pracuje jako striptizerka! Keyshia Ka'oir, 32 lata, ma swojego głupka na oczach grupki wioślarskich patronów klubu w Miami 28 października, ekscytując tłumy swoimi super seksownymi ruchami. To było dalekie od jej eleganckiego, diamentowego i kryształowego, tematycznego wesela 17 października, kiedy to nosiła czarny kombinezon z nagimi wycięciami na tyłku, pokazując seksowne, czarne stringi. Jamajska piękność mocno drgnęła na kiju w klubie ze striptizem G5ive w North Miami Beach, kiedy to mecenasi sprawiali, że padało, rzucając gotówką na całą błyszczącą gwiazdę rzeczywistości.

Pani Davis jeszcze nie skończyła, bo sama chwyciła stosy papierów i zaczęła wpychać gotówkę w szorty jednej z egzotycznych tancerek w klubie. Widać ją z blondynką, która klapsami w tyłek i zacinającymi się obok niej do muzyki, rzucając gotówką w powietrze. Ahhh, nic nie mówi o życiu świeżo upieczonego małżonka, jak zadziorna wycieczka do klubu ze striptizem minus nowy mąż Gucci. Zobaczcie zdjęcia najseksowniejszych strojów Keyshii w historii.

Ona na pewno nie potrzebuje pieniędzy, ponieważ BET podobno zapłacił Keyshii 250,000 dolarów za prawo do transmisji jej hojnego ślubu za 1,7 miliona dolarów raperowi. The Mane Event był oceniany jako złoty jak para wiązała węzeł w wystawnej ceremonii w Four Seasons Miami. Para odłożyła miesiąc miodowy, więc Gucci - prawdziwe nazwisko Radric Davis - może promować swój nowy album Pan Davis, który właśnie spadł 13 października, więc Keyshia jest znalezienie własnych sposobów na zabawę po zostaniu jego żoną. To najwyraźniej obejmuje także solowe wycieczki do lokalnego klubu ze striptizem, aby zabawiać mecenasów swoimi niegrzecznymi tanecznymi ruchami! Mam nadzieję, że jej nowy hubby jest w porządku z tym.

HollywoodLifers, czy uważasz, że Keyshia powinna robić pokazy w klubie ze striptizem tak szybko po ślubie?