Blog

Kylie Jenner Posts Słodki film o córce Stormi Blowing Bubbles Into Her Drink - Watch

Ktoś ukradł napój Kylie! Stormi sprawia, że kolejny uroczy wygląd na 'gram Kylie's i dmucha bańki w jej smakowity napój.

Stormi Webster, 1, nadal jest najsłodszym dzieciakiem w Calabasas. W piątek, 24 stycznia, Kylie Jenner, 22 lata, zabrała do Instagram, aby podzielić się klipem z córką wędrującą do szklanki pełnej lodowej herbaty, mając na sobie zestaw słodkich różowych i plamiastych białych piżam. Maluch chwyta napój, wkłada słomkę do buzi i zaczyna dmuchać w nią bąbelki. Tak podstępnie, ale tak słodko! Stormi następnie rozgląda się na chwilę, aby zobaczyć, czy ktoś złapał ją na gorącym uczynku po tym, jak jej uroczysty moment się skończył. Piękno megastar podpisane wideo IG, "Took nad całym moim drinkiem", a następnie side-eye emoji, ale wątpimy, że czuje się rzeczywiście słony do tego aktu kradzieży napoju, zwłaszcza, że wkrótce wydaje kolekcję makijażu poświęconą jej dziecko.

W sobotę 18 stycznia gwiazda Kardashiansów zamieściła pierwszą promocję nadchodzącej Kolekcji Stormi z nie kto innym jak sama Stormi! Duet podzielił się ekranem w niebiańskim klipie, na którym pojawiła się para w inspirowanych Grekami białych sukniach z opadającymi dookoła konfetti. "Chyba czekałam na tę chwilę od dnia, w którym dowiedziałam się, że jestem w ciąży" - napisała Kylie Cosmetics CEO. "Cała kolekcja @kyliecosmetics poświęcona mojej pięknej córce. Nie mogę się doczekać ujawnienia!!!!! Zakochasz się. The Stormi Collection uruchamia 2.1.20." Zaznaczamy nasze kalendarze!

Ten cenny moment bąbelkowy następuje po pierwszej w historii podróży Stormi do Disneya! W piątek, 24 stycznia, Kylie podzieliła się nowym zdjęciem swojej córeczki noszącej parę błyszczących różowych uszu myszy i przytulającej się w kocu Minnie Mouse, kiedy siedziała obok swojej nowej wypchanej zabawki Minnie. Najlepszą częścią tego zdjęcia musiały być zacięte usta Stormi! Jak mama, jak córka.

Kylie przyleciała do Orlando na Florydzie w środę 22 stycznia, by w Disneylandzie na tydzień przed drugimi urodzinami zaprosić Stormi na pełen zabawy dzień. Fani online zauważyli również Kourtney Kardashian, 40 lat, i jej córkę Penelope Disick, 7 lat, oraz Kris Jenner, 64 lata, Corey Gamble, 39 lat, którzy zwiedzali parki podczas rodzinnego wypadu. Tata Stormi, raper Travis Scott, 27 lat, również był obecny, mimo że on i Kylie nie byli w tej chwili razem. Co za wspaniałe współ-rodzicielstwo!