Blog

Kourtney Kardashian, 40 lat, Shows Off Her Gorgeous Lips In New Selfie & Looks Just Like Kim

Z ich niesamowitymi umiejętnościami makijażu, nie potrzeba wiele, aby Kourtney i Kim Kardashian wyglądali prawie identycznie. Kourt podzielił się nowym selfie popisując się swoimi wspaniałymi, pulchnymi ustami.

Kardashianie absolutnie kochają wszystkie rzeczy Disneya... Disneyowskie księżniczki, wycieczki do Disneyowskich parków, a zwłaszcza Myszkę Minnie. Kourtney Kardashian, 40 lat, dzielił się selfie do jej Instagram 23 stycznia, nosząc czarne uszy czystej myszy, które zawierały czarny koralik, srebrne cekiny i czarny welon netto nad czołem. Kourt nosiła czarny płaszcz, który zakrywał jej szyję, tak że jej wspaniała twarz i nakrycie głowy myszy były głównym tematem zdjęcia. A jej usta wyglądały tak soczysto i pulchnie!

Makijaż Kourt'a był absolutnie nieskazitelny na zdjęciu, a to sprawiło, że wyglądała tak bardzo jak jej siostra Kim Kardashian, 39 lat. Jej karnacja była całkowicie wolna od zmarszczek, kiedy mruczała usta razem w wielkim, pulchnym dudku. Jej szczypce były pokryte lodowatym różowym błyszczykiem, co sprawiło, że wyglądały one jeszcze bardziej całujące. Matka trzech rzęs na jej górnej pokrywie i dolnej były tak grube i długie, pokazując jej piękne brązowe oczy. Nawet jej brwi były zrobione w cięższym łuku. To doprowadziło Instagram użytkownika Kk_2608, aby zapytać ją, "Jaka jest twoja procedura makijażu tutaj @kourtneykardash? love this look." To doskonała mieszanka neutralnych tonów, ale Kourtney wyglądał tak olśniewająco w tym samym czasie. Co powiesz na video tutorial Kourt?

Kourt napisał zdjęcie "gotycka Minnie", jak jej głowa leży na białej satynowej poduszce, więc czarne uszy myszy naprawdę popped. Fan Rdappolonioo powiedział jej: "Gdyby ktokolwiek mógł ją zdjąć, wyglądałabyś wspaniale", podczas gdy Danixmichelle tryskała, "Omg love thissss ahhhh." Wielu fanów chciało wiedzieć, gdzie mogą znaleźć czarne uszy myszy. Użytkownik kanashlielkardashian błagał, "Gdzie mogę je znaleźć?"? Podczas gdy blondynka.08.16 zapytała @kourtneykardash skąd masz uszy? Takie słodkie."

Niestety nie dała fanom odpowiedzi, skąd je wzięła. Ale pojechała do Walt Disney World dzień wcześniej, 22 stycznia, z córką Penelope, 7 lat. Dołączyła do swojej siostry Kylie Jenner, 22 lata, i byłego Travisa Scotta, 28 lat, ponieważ byli współrodzicami prawie dwuletniej córki Stormi Webstera w parku. Nawet mama Kourt'a, Kris Jenner, 64 lata, i siostrzenica North West, 6 lat, były razem na rodzinnej wycieczce. Prawdopodobnie założycielka Poosh mogła odebrać gotyckie uszy Minnie w Happiest Place na Ziemi. Jeśli nie, Kourt z łatwością mógł zrobić je na zamówienie. Wiemy, że ma ich kolekcję, ponieważ podczas poprzednich wypraw do parków miała wiele uszu Myszki Minnie, w tym te zielone i czerwone cekiny.