Blog

Demi Lovato opuszcza Miley Cyrus: "Nie mam z nią nic wspólnego".

Kochamy Miley'a i Demi, ale niestety, nie kochają się nawzajem. W nowym wywiadzie z The TJ Show piosenkarka 'Really Don't Care' rzuciła cień na swojego byłego przyjaciela. Posłuchajcie, co miała do powiedzenia!

Miley Cyrus, 22 lata, i Demi Lovato, 22 lata, to byłe gwiazdy Disneya, które stały się międzynarodowymi gwiazdami. Ale choć wydają się być super podobni, Demi uważa, że nie ma nic wspólnego z piosenkarką "Wrecking Ball". W rzeczywistości, podczas wywiadu z The TJ Show w 103.3 AMP Radio, Demi włożyła w Miley dość mocno.

Demi Lovato opuszcza Miley'a Cyrusa w wywiadzie TJ Show: We're Not Friends

Kiedy Demi została zapytana przez słuchacza, czy nadal jest przyjaciółką Miley, powiedziała: "Tak... że, um... jesteśmy jak, jesteśmy znajomymi... to jest życie, a ludzie się zmieniają i wiesz, nie mam już z nią nic wspólnego i życzę jej wszystkiego najlepszego."

Oh - cień!

Demi nie wtajemniczyła się w szczegóły, ale to nie tajemnica, że nie jest fanką imprezowego stylu życia Miley.

Miley Cyrus na Demi Lovato Split: Dlaczego ona może przestać być przyjaciółką Demi.

Jak wcześniej informował HollywoodLife.com, Demi, który jest byłym uzależnionym, często mówi o zagrożeniach związanych z nadużywaniem substancji. Niestety, właśnie z tego powodu Miley i Demi nie dogadują się.

"Demi głosi, że unika imprezowania dzięki swojej przeszłości, a Miley jest o tym wszystkim", źródło powiedziało HollywoodLife.com EXCLUSIVELY. "Miley chce mieć przyjaciela, a nie rodzica, i taki właśnie klimat daje Demi. Miley uważa, że Demi to dosłowne zabójstwo".

"To jest ostateczna sytuacja między nimi," kontynuuje źródło. "Nie są przyjaciółmi, bo Miley robi wszystko, czemu Demi jest przeciwny, a Miley uważa, że Demi nie jest wcale zabawny. Więc możesz sobie wyobrazić, jak to by się skończyło, gdyby byli razem."

Rozumiemy, skąd pochodzi Miley, ale szkoda, że nie może tego trochę stonować dla Demi.

Co ty na to, HollywoodLifers? Czy Miley Cyrus i Demi Lovato powinni być przyjaciółmi? Głosujcie, a potem powiedzcie, jak się czujecie!

- Chris Rogers

Follow @ChrisRogers86

Więcej Miley Cyrus & Demi Lovato News:

    Demi Lovato V. Miley Cyrus: Które dziecko wygrywa tę bitwę na Bikini? Miley Cyrus: Dlaczego zrywa swoją przyjaźń z Demi Lovato? Selena Gomez, Demi Lovato & Taylor Swift Wszystkie panny Miley Cyrus - Raport