Blog

Anna Faris: Pierwsze zdjęcia byłego Chrisa Pratta na randce z nowym mężczyzną Michael'em Barrett'em

Na pierwszym zdjęciu pojawiła się Anna Faris i nowy chłopak Michael Barrett razem, a oni tworzą jedną uroczą parę! Pierwszy związek Anny od czasu rozstania z Chrisem Prattem wygląda na to, że jest pełen zabawy. Zobacz ich urocze karnawałowe zdjęcie tutaj!

Wow, Anna Faris, 40 lat, zdecydowanie ma najlepszy gust w mężczyznach! Po tym jak pojawiły się plotki, że Anna spotyka się z autorem zdjęć Michael'em Barrett'em, 47 lat - jej pierwszy związek od czasu bolesnej separacji z mężem Chris'em Pratt'em, 38 lat - zdjęcia w końcu wyszły na jaw. Anna i Michael spotykają się ze sobą już od miesiąca! Dwoje z nich zostało zauważonych w karnawale w Los Angeles na początku września, miesiąc po jej rozstaniu z Chrisem, i wyglądali, jakby się bawili. Z filiżankami piwa w ręku, Anna i Michael byli uśmiechnięci, gdy sprawdzali kilka karnawałowych zabaw i pili swoje piwa. Ich wypad odbywa się w tym samym czasie, w którym podobno widziano ich w przydrożnej jadłodajni w Malibu's Neptune Net. Może łapali jedzenie po swojej randce!

Chociaż wydawało się, że naprawdę lubią sobie towarzystwo, to według źródeł z TMZ, na targach w Malibu nie byli przystojni. Anna i Michael mają historię - przynajmniej wspólnej pracy. Był autorem zdjęć do jej nadchodzącego filmu Overboard, remake'u klasycznego romca z 1987 roku. Być może właśnie zrobili się super ciasni na planie i chcieli się razem ochłodzić! Albo ta bliskość mogła rozkwitnąć w coś więcej...

Przecież podobno spotykali się dwa razy w ostatnim tygodniu w tym samym lokalu! Najwyraźniej byli wyśmienitym PDA w restauracji Pacific Palisades, a to na pewno przyciągnęło uwagę gapiów, którzy rozmawiali z HollywoodLife.com EXCLUSIVELY o randce. "Byli bardzo incognito i utrzymywali się na niskim poziomie". Ona była naprawdę spokojna z nim i wyglądał komfortowo wokół niego prawie jak oni poszli na wielu randkach wcześniej. Anna dużo się śmiała i zawsze miała uśmiech na twarzy", mówi źródło, dodając, "to absolutnie wyglądało, jakby byli na randce". Możesz sobie wyobrazić, że masz takie samo szczęście jak Anna Faris? Zamykając cholernego Star Lorda i ten przystojny film za plecami? Gdyby tylko!

HollywoodLifers, myślisz, że Anna i Michael to urocza para? Daj nam znać!