Blog

Jennifer Lopez chwyta A-Roda za plecy po tym, jak dał mu wielki pocałunek na planie "Hustler" - patrz zdjęcie

Właśnie zaręczyny sprawiły, że Jennifer Lopez i Alex Rodriguez stali się dla siebie jeszcze gorętsi. Dała mu seksowne ściskanie tyłka podczas całowania go przed pójściem do pracy nad jej filmem "Hustlers".

Lovebirds! Jennifer Lopez nie mogła trzymać rąk z dala od narzeczonego Alexa Rodrigueza, ponieważ przed powrotem do pracy nad swoim nowym filmem "Hustlers" zjadła romantyczny lunch w Nowym Jorku. Nawet ich pożegnania są seksowne, ponieważ JLo, 49 lat, zasadziła na swoim facecie ogromnego smocha i nie mogła go puścić. Upewniła się, że chwycić jego tyłek, zanim dostała się do czekającej przejażdżki, dając jego tyłek ściskać lewą ręką, że pokazał jej ogromny 15 karatowy pierścień zaręczynowy z byłej gwiazdy New York Yankees.

Zawsze modna para była stylowo ubrana, z Alexem w wyrazistym granatowym garniturze, niebieskiej koszuli i szarym krawacie. Jennifer wyglądała nienagannie w obcisłej czarnej sukience z długimi rękawami i mankietami z nadrukiem lamparta. Połączyła ją z ciemnymi okularami przeciwsłonecznymi, czarną torebką i obcasami i wyglądała jak biznesmenka. To dalekie od seksownych strojów, które nosiła, by grać menedżera klubu ze striptizem w Hustlers. Po gorącym pożegnaniu z Alexem wyjechała na Brooklyn, by dalej kręcić ten film.

Alex, 43 lata, ujawnił w The Tonight Show 16 kwietnia, że sześć miesięcy zajęło mu wypracowanie idealnej propozycji małżeństwa z jego panią. Alex powiedział: "Zaplanowałem to na około sześć miesięcy i było to na plaży na Bahamach. Miałem obrączkę, ale interesujące było to, że na trzy dni przed tym jak zszedłem na jedno kolano i zaręczyłem się, miałem próbę trzy dni z rzędu."

"Chciałem, żeby zachód słońca był idealny. Miałam ze sobą asystentkę. Pewnego razu zachód słońca był o 18.27, następnego dnia o 18.29, a potem trzeciego dnia padał deszcz. Więc wyszedłem około 18.29 i wyszło dobrze", wyjaśnił. Jak widać na zdjęciach jego epickiej propozycji, bezwzględnie przybił ją do głowy, gdy przyszło do idealnej oprawy, by poprosić Jennifer o bycie jego żoną.