Blog

Komik Pete Holmes Przypadkowo mówi Malii Obamie o 'STFU' podczas swojego pokazu komediowego - Watch

Pete Holmes zauważył dwie młode kobiety szepczące na widowni, ale nie miał pojęcia, że jedna z nich była dawną Pierwszą Córką!

Pete Holmes, 40 lat, całkowicie zawołał Malię Obamę, 21 lat, kiedy brała udział w jego programie komediowym - ale on nie miał pojęcia, że to ona! "Czasami robię pokazy i nie wiem, że jest ktoś uwagę na widowni," Pete wyjaśnił, aby mówić gospodarz show Conan O'Brien na 24 stycznia. Na ostatnim pokazie w Cambridge, MA, okazuje się, że była Pierwsza Córka - która uczęszcza do pobliskiego Uniwersytetu Harvarda - była na widowni!

"Były te dwie gorące kobiety, młode kobiety, z przodu, że cały występ szeptał", kontynuował Pete, dodając, że szeptanie jest "gorsze niż pieprzenie" podczas występu na żywo. "Co za koszmar z Czarnym Lustrem na stojąco, a w pierwszym rzędzie są dwie atrakcyjne dziewczyny - co czyni każdego frajera komikiem - szepczące i śmiejące się z ludzi na scenie, ale w zły sposób", kontynuował, ilustrując swoje frustracje!

"Ja opowiadam żart, a oni szepczą, śmieją się i chichoczą", wyjaśnił Pete. "A ja na to, "Co się dzieje? Widzę cię. Byli w pierwszym rzędzie, byli w świetle. Jakby na nich też było światło, a ja mówię: "Co się dzieje? Widzę cię, proszę, przestań." W końcu zawołała dwie kobiety - które okazały się być stylową Malią i jej przyjaciółką - na oczach całej widowni!

"Opowiedz jeszcze jeden żart. Ciągle to robią. Więc mówię: "Możesz to wyciąć? Proszę, wytnij to. A potem mówię: "Zamknij się. Spójrz na moją twarz, jestem tu by pomóc. Ale wiesz, pchasz Petey'a za daleko, a ja na to: "Proszę, zamknij się." Yikes!

Okazało się, że Pete nie zareagował, na co liczył, bo publiczność zastanawiała się, co się dzieje! "Po występie okazało się, że to była córka Obamy", wyjaśnił, zażenowany. "To była Malia! I jej gorąca przyjaciółka! Wyglądała świetnie. Straszna komediowa publiczność. To jest prawdziwa historia." Pete nie usłyszał później od Secret Service i był trochę zaskoczony! "Nigdy nie wyszedłem ze sceny i byłem jak, dlaczego mnie nie zastrzelono? Albo przynajmniej małą wiązką lasera, jak ty próbujesz zabawiać kota na mojej twarzy", żartował.