Blog

Beyonce przysięga, że będzie się modlić za Vanessę i dzieci po tragicznej śmierci Kobe'a Bryanta.

Beyonce zabrała do Instagramu, aby opłakiwać stratę Kobe Bryanta i jego pięknej córki, Gianny, trzy dni po tym, jak zginęli tragicznie w katastrofie helikoptera.

"Będę nadal pilnie modlić się za wasze królowe", napisała Beyonce, obok zdjęcia Instagramu Kobe Bryanta i jego 13-letniej córki, Gianny Bryant. "Głęboko tęsknisz za ukochanym Kobe." Wiadomość została wysłana trzy dni po tym, jak życie Kobe'a i Gianny zostało przerwane w katastrofie helikoptera 26 stycznia. Królowe", o których mówi Bey, to żona Kobe'a, Vanessa Bryant, i trzy ocalałe córki pary, Natalia, 17 lat, Bianka, 3 lata, i Capri, 7 lat. Jak praktycznie całe Hollywood, Beyonce absolutnie nie wie, że ta rodzina straciła swojego patriarchę i ukochaną nastolatkę.

Kobe i Gianna zginęły wraz z siedmioma innymi podczas tragicznej katastrofy helikoptera. Po katastrofie helikopter leciał na mecz koszykówki Gianny w Akademii Mamba Kobe'a. Wśród pozostałych pasażerów znaleźli się pilot, Ara Zaboyan, trener, Christina Mauser, dwie inne nastoletnie koleżanki z drużyny, Alyssa Altobelli i Payton Chester oraz rodzice koleżanek z drużyny, John Altobelli, Keri Altobelli i Sarah Chester. Oczekuje się, że warunki pogodowe - w dniu wypadku była bardzo mglista - były czynnikiem, który przyczynił się do katastrofy.

Hołd złożony Kobe'owi przez wiele dni po jego śmierci. 29 stycznia Vanessa udała się również do Instagramu, aby przerwać milczenie w sprawie utraty męża i córki. "Dziękuję za wszystkie modlitwy. "Zdecydowanie ich potrzebujemy", napisała. "Jesteśmy całkowicie zdruzgotane nagłą utratą mojego uwielbiającego męża, Kobe'a - niesamowitego ojca dla naszych dzieci; i mojej pięknej słodkiej Gianny - kochającej, zamyślonej i wspaniałej córki, i niesamowitej siostry Natalii, Bianki i Capri."

Vanessa pomogła również w utworzeniu Funduszu MambaOn Trzy, aby pomóc zebrać pieniądze dla innych rodzin, które zostały dotknięte tą tragiczną katastrofą. Fani mogą składać datki na stronie MambaSportsFoundation.org. "Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją radością, żalem i wsparciem", podsumowuje Vanessa.d. "Prosimy, abyście dali nam szacunek i prywatność, których będziemy potrzebować, aby poruszać się w tej nowej rzeczywistości. Dziękujemy Ci bardzo za podniesienie nas na duchu w Twoich modlitwach i za to, że kochasz Kbe, Gigi, Natalie, Biankę, Capri i mnie."