Blog

Justin Bieber idzie bez koszulki i pokazuje swoje bokserki Calvina Kleina po uderzeniu w siłownię - fot.

Justin Bieber odwrócił głowę, gdy poszedł bez koszuli i popisał się tatuażami i mięśniami wychodząc z siłowni DOGPOUND w West Hollywood, CA rano 28 stycznia.

Justin Bieber, 25 lat, udowodnił, że jest zdrowy i sprawny, gdy wyszedł z porannego treningu 28 stycznia. Piosenkarz nie miał na sobie koszuli, kiedy wyszedł po sesji w DOGPOUND Gym w West Hollywood, CA i pokazał swoją wypełnioną tatuażem klatkę piersiową i ramiona wraz ze srebrnymi jedwabnymi szortami Gucci'ego, które zostały umieszczone na tyle nisko, że pozwoliły białym bokserom Calvin Kleinowi zajrzeć do środka. Nosił również trampki Supreme x Nike SB Gato i czarną czapkę z daszkiem w tył i na bok, kiedy w pewnym momencie skrzyżował ręce i spojrzał poważnie.

Justin's fit outing pochodzi po jego ex Selena Gomez, 27, wykonane nagłówki dla twierdząc, że cierpiała na "emocjonalne nadużycia" podczas ich on-again, poza-again związek, który trwał od 2011 do 2018. "Znalazłam w nim siłę", powiedziała NPR podczas promocji nowego albumu Rare w wywiadzie, który został opublikowany 26 stycznia. "To niebezpieczne przebywać w mentalności ofiary. I nie okazuję braku szacunku - czuję się jakbym była ofiarą pewnych nadużyć."

Po wyjaśnieniu miała na myśli "emocjonalne znęcanie się". Selena ujawniła, czego dowiedziała się o sobie podczas całego doświadczenia. "Musiałam znaleźć sposób, by zrozumieć to jako dorosła", wyjaśniła. "Musiałam zrozumieć wybory, których dokonywałam. Ponieważ zdecydowanie nie chcę spędzić reszty życia na rozmowach na ten temat, jestem naprawdę dumna, że mogę powiedzieć, że czuję się najsilniejsza, jaką kiedykolwiek czułam i znalazłam sposób, aby przejść przez to z największą możliwą gracją".

Tak jak Selena, Justin również szczęśliwie przeszedł z ich związku w górę iw dół, kiedy umawiał się i później ożenił z Hailey Baldwin, 23 lata. Crooner "Yummy" niedawno wydał swój własny serial dokumentalny "Seasons", który pokazuje jego proces nagrywania nowego albumu "Changes", a w odcinku drugim jego urocza żona ujawniła, że uwielbia być w studiu i patrzeć, jak jej prężny robi to, co on robi najlepiej.

"Uwielbiam być częścią tego procesu", przyznała. "Uwielbiam patrzeć, jak robi to, w czym jest dobry, nawet jeśli oznacza to, że leżę na kanapie do trzeciej lub czwartej nad ranem, oglądam koncerty i po prostu jestem w pobliżu. Po prostu cieszę się energią, która w niego wchodzi. Zamieniamy to w naprawdę zabawny proces. Przyprowadzamy przyjaciół, ludzie po prostu spędzają razem czas. Czuję się jak w domu, gdziekolwiek on jest, więc jeśli jest ukryty w studio, to czuję się jak w domu."