Blog

Shayanna Jenkins: 5 Things On Aaron Hernandez's Fiancee Who Tears Up In 1st Interview After Netflix Doc.

Narzeczona Aarona Hernandeza, Shayanna Jenkins, wypowiada się po raz pierwszy od czasu wyemitowania kontrowersyjnego dokumentu Netflix o jego życiu.

Shayanna Jenkins była zaręczona z spóźnionym skazanym mordercą i byłą gwiazdą New England Patriots, Aaronem Hernandezem, w czasie jego samobójstwa w więzieniu w 2017 roku. 15 stycznia Netflix zadebiutował Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez, trzyczęściowy docuseries badający jego życie, od jego trudnego dzieciństwa, czasu w NFL, procesu o morderstwo Aarona i czasu w więzieniu. Zagłębia się również w jego orientację seksualną i samobójstwo poprzez powieszenie w wieku 27 lat podczas odbywania wyroku. Teraz Shayanna udziela swojego pierwszego wywiadu od czasu upadku portierni, wylewając łzy i opowiadając swoją stronę o tym, co wiedziała o narzeczonym.

30-letnia Shayanna usiadła z Amy Rohbach z Good Morning America, by zdradzić, jak chciałaby, by ludzie pamiętali o człowieku, którego kochała, i o ojcu jej siedmioletniej córki Avielle Janelle Jenkins-Hernandez. Wywiad odbędzie się w poniedziałek, 27 stycznia na GMA, i mamy pięć rzeczy, które musimy wiedzieć o Shayannie.

1. Para spotkała się w college'u. Zanim zajmiemy się szczegółami, przejdźmy się z lekkim sercem w dół alei pamięci. Shayanna Jenkins poznała Aarona Hernandeza w 2007 roku na Uniwersytecie Floryda, gdzie grał dla Florida Gators. Byli COLLEGE SWEETHEARTS, co jest w zasadzie niespotykane w dzisiejszych czasach.

2. Shayanna i Aaron mieli dziecko! Narzeczony piłkarza urodził w listopadzie 2012 roku córkę Avielle Janelle Jenkins-Hernandez, zanim oficjalnie zawiązał węzeł. Aaron zadał to pytanie w tym samym miesiącu. Mimo że para nigdy nie wyszła za mąż, Shayanna legalnie przyjęła jego nazwisko w 2015 roku.

3. To była dziewczyna w stylu ride-or-die. Kiedy pojawiły się wieści o strzelaninie w Miami w 2013 roku, Shayanna utknęła u boku swojego mężczyzny, mimo że Aaron był podejrzany o zabicie dwóch mężczyzn i poważne obrażenia trzeciego podczas jazdy samochodem do klubu ze striptizem. Człowiek, który przeżył, Alexander Bradley, twierdzi, że Aaron odstrzelił mu oko. Aaron został uznany za niewinnego podwójnego zabójstwa.

4. Jej niezachwiana lojalność stworzyła rodzinną szczelinę.

W tym samym roku Aaron został oskarżony o zamordowanie chłopaka siostry Shayanny, Odina Lloyda. Shaneah Jenkins podobno zwróciła się do Shayanny o pocieszenie, ale została odrzucona przez jej dziwne i "skryte" zachowanie. Kiedy sprawa trafiła do sądu w 2015 roku, siostry były po przeciwnych stronach szlaku.

MONDAY ON @GMA: Były narzeczony Aarona Hernandeza - i matka jego córki - opowiada swoją historię po raz pierwszy. Co ona mówi, że nie ma tego w tym wybuchowym dokumencie? Dowiedz się tylko w poniedziałek na @GMA. pic.twitter.com/zkwtT0cr7t - Dzień dobry Ameryko (@GMA) 24 stycznia 2020 r.

5. Ona zeznawała podczas procesu. Shayanna uzyskała immunitet w zamian za swoje zeznania. Powiedziała prokuratorom, że Aaron poprosił ją, by "zeszła na dół do naszego magazynu i usunęła pudełko z naszego domu" dzień po tym, jak Odin został zabity i wyrzuciła je do "przypadkowego śmietnika". W 2017 przyznała się do znalezienia broni w ich wspólnym domu, ale nie skonfrontowała się z nim o tym.