Blog

Kevin Hart przyłapany na sprawdzaniu Khloe Kardashian podczas filmowania nowego projektu

Oops! Kevin Hart pozwolił swoim oczom wędrować po nieznanym terytorium, podczas gdy on i Khloe Kardashian udali się na plan filmowy do LA 23 sierpnia! Komik został przyłapany na zaglądaniu do majątku Khlo, a my mamy dowód w postaci zdjęcia!

Khloe Kardashian, 33 lata, i Kevin Hart, 38 lat, 23 sierpnia uderzyli w studio w LA, a Kev został przyłapany na sprawdzaniu łupów Khlo w drodze na plan! Ci dwaj pozornie współpracują przy bliżej nieokreślonym projekcie fitness, a komik został przyłapany na gorącym uczynku, gdy szedł za gwiazdą rzeczywistości. Poniższe zdjęcie pokazuje go wyraźnie przykuwającego uwagę. A Khloe, znana ze swoich bootylowych krzywizn, nie miała pojęcia, jak poprowadziła drogę do ich miejsca pracy!

Zanim jednak chłopaki wpadli na jakiś pomysł, Kev najprawdopodobniej po prostu się rozpraszał; albo sprawdzał w profesjonalny sposób sylwetkę swojej partnerki, zanim razem rozpoczęli swoje zakładane przedsięwzięcie fitness. Nie wspominając już o tym, że Kevin i rodzina Kardashian już od dłuższego czasu są dobrymi przyjaciółmi. Zarówno komik, jak i słynna rodzina udokumentowali swoje liczne wspólne wieczory obiadowe na Snapchat. Dlatego żona Kevina, Eniko Parrish, 33 lata, i chłopak Khloe, Tristan Thompson, 26 lat, prawdopodobnie dobrze się bawią na nowych zdjęciach.

Kevin od dawna przyjaźni się z LeBronem Jamesem, 32 lata, kolegą z drużyny Tristana i Cavsem. A Khloe zadbała nawet o to, by w drodze na plan zdjęciowy rozkołysać swój diamentowy naszyjnik "Double T"; to wyraźny hołd dla jej człowieka. Więc, to jest oczywiście wszystko w zabawie. Niemniej jednak, był to dość epicki moment uchwycony przez kamerę!

Kiedy spojrzysz na zdjęcie po raz drugi, to jest całkiem zabawne. Kev wydaje się być zaniepokojony swoimi czynami, ponieważ wie, że jest to obszar, na który nie powinien był zaglądać. Komik, który jest znany z epickiej mimiki twarzy, na pewno zrobił twarz godną zapamiętania. I nie zdziwilibyśmy się, gdyby w Internecie zaczęła unosić się przezabawna mama. Butt [dosłownie], nie ma tu nic do oglądania ludzie! Cóż, przynajmniej dla nas, skoro nie chodziliśmy za tą oszałamiającą gwiazdą!

HollywoodLifers, podpisz to zdjęcie!