Blog

Małżeństwo Kim Kardashian i Krisa Humphries'a nie było fałszywe, ogłasza ich planer weselny.

Kim i Kris byli zakochani w rzeczywistości mówi ich planista ślubu, Sharon Sacks, która mówi do HollywoodLife.com EXCLUSIVELY podkreślając, że para poślubiła z właściwych powodów!

Kim Kardashian i Kris Humphries nieugięcie twierdzą, że nic w ich związku nie było fałszywe - chociaż Team Kris uważa, że Kim zainspirował go do fałszywego małżeństwa. Jednak HollywoodLife.com rozmawiał wyłącznie z ich planistką Sharon Sacks na otwarciu butiku George Cupcakes Soho Town 9 lutego i dała nam wewnętrzną gałkę o tym, dlaczego małżeństwo było prawdziwe. "Nigdy nie zrobiłabym ślubu, gdyby był fałszywy", mówi nam Sharon. "Kim wyszła za mąż z właściwych powodów, tak samo jak Kris i to jest smutne. To jest podróż, którą musieli odbyć, by być dla siebie szczęśliwymi."

Wszyscy musimy zobaczyć, jak Kim planuje wesele z Sharon na imprezie Kim's Fairytale Wedding, która była emitowana w dwóch częściach przez cztery godziny na E! Ale czy Sharon zauważyła znaki ostrzegawcze, że małżeństwo zmierza ku katastrofie?

"Wszystko, co czułam, to miłość między nimi", mówi. "Pobrali się z właściwych powodów i czasami para nie jest przeznaczona do bycia razem. Nie wiem, co się stało. Mogę ci tylko powiedzieć, że gwiazdy uwielbiają dzielić się swoimi ślubami, ale nie dzielą się swoim małżeństwem."

Kim zaprosiła setki przyjaciół na swój hojny ślub w rozległym Montecito w Kalifornii, posiadłość na 22 sierpnia. Kim nosiła główkę za 2,5 miliona dolarów, kolczyki za 5 milionów dolarów, trzy różne suknie ślubne Vera Wang i dała wszystkim swoim druhnom na zamówienie - zrobiła Judith Leiber clutches.

"Ślub Kim i Kris był wspaniały. Nie było trudno [zaplanować] to było wspaniałe", mówi Sharon. "Praca z Kim to gratka, a małżeństwo było tym, czym miało być i to smutne, co się stało, ale myślę, że Kim jest wspaniałą kobietą i absolutnie uważam, że [ponownie wyjdzie za mąż] mam nadzieję, że zaplanuję jej następny ślub. Kardashianie są dla mnie przyjaciółmi, rodziną i nie tylko klientami."

- Chloe Melas