Blog

Kate Middleton's Prettiest Pregnancy Look Yet - PICS

Księżna Cambridge wyglądała tak pięknie w warkoczu podczas swojej ostatniej wizyty w Szkocji. Jej sześciomiesięczne dziecko ledwo widać pod uroczym płaszczem za 640 dolarów!

Kate Middleton, 31 lat, i Prince William, 30 lat, wzięli udział w dwudniowym tournee po Szkocji, aby rozpocząć nowy program sportowy, gdzie zatrzymali się przy Emirates Arena, aby obejrzeć jak niektórzy zawodnicy trenują na 4 kwietnia. Zawsze imponując swoim szykownym, macierzyńskim stylem, księżna wyglądała bosko, popisując się klasycznym płaszczem Moloh. Rozpalona spódnica tak bardzo schlebiała jej rosnącej sylwetce!

Kate Middleton Styl Ciążowy - Perfect In Plaid:

Ciężarna królowa nie wykazała prawie żadnych śladów uderzenia dziecka pod marynarką wojenną i szarym płaszczem w kratę. Płaszcz, ozdobiony srebrnymi guzikami, był raczej krótki, uderzając w Kate w połowie uda. Podczas gdy jej ciąża postępuje z dnia na dzień, trudno powiedzieć - wygląda jakby trochę nie urosła! Kate nosiła przycięty płaszcz na parze czarnych rajstop i czarnych butów na swoją szkocką wycieczkę.

Oprócz spędzania czasu w Emirates Arena podczas pobytu w Gaslow, księżna udała się także na obchód, aby odwiedzić schronisko dla bezdomnych oraz Dom Dumfriesów. Miejmy nadzieję, że płaszcz za 640 dolarów zapewnił jej ciepło podczas podróży!

Moloh jest brytyjską marką znaną z ubierania angielskich kobiet, a Kate jest jedną z ich największych fanek! Ona, (wraz z innymi członkami rodziny królewskiej), została wielokrotnie zauważona w sztandarowym sklepie marki na Pimlico Road, aby dodać trochę zimowego towaru do swoich szaf.

Kate wydaje się być spokrewniona ze sportowym tartanem w Szkocji. Podczas ostatnich kilku wizyt (w tym lipcowego rycerstwa), księżna Cambridge założyła odpowiednie kulturowo elementy warkoczy.

Księżna musi mieć szafę pełną jej stylowych i szykownych płaszczy w domu, ale nigdy nie znudzi nam się widok jej debiutanckiej nowej odzieży wierzchniej! Ponieważ wiosna jest w powietrzu kochamy, że zdecydowała się na krótszy płaszcz. Było to całkowicie odpowiednie dla jej pracowitego dnia, ale nadal pełne klasy. Dodatkowo, rosnący brzuszek Kate wyglądał uroczo w tym wstawaniu. Macierzyński styl Kate jest tak bardzo widoczny, że nawet jeśli jest w ciąży, to i tak jest na szczycie naszej listy najlepiej ubranych!

Czyż płaszcz Kate Middleton nie jest uroczy? Komentarz poniżej! Obejrzyj uroczy film z tournee Kate Middleton po Szkocji, udostępniony przez naszych przyjaciół na NowThisNews!