Blog

Tinashe Reveals Findding Out Ex-BF Ben Simmons Moved On With Kendall Jenner był "najgorszym dniem" w jej życiu.

Tinashe nie powstrzymywała się, kiedy mówiła o swoim zerwaniu z Benem Simmonsem w 2018 roku i przyznała, że dowiedziała się, że spotyka się z Kendall'em z 'nagłówka'!

Minęło ponad 18 miesięcy, odkąd Tinashe, 26 lat, zakończyła swój związek z Benem Simmonsem, 23 lata - ale gwiazda R&B przyznaje, że patrzenie na niego z Kendallem Jennerem, 24 lata, było wciąż trudne. "To mógł być najgorszy dzień w moim życiu, ale jest w porządku", Tinashe rozlała się na ROC NATION Grammy Party w piątek, 24 stycznia. "Piłem przez pół roku po tym! Żartujesz sobie? Byłem jak zmarnowany przez miesiące. Ale teraz jest w porządku", potwierdziła, dodając, że jej mama pomogła jej przez to przejść. "To było straszne. To było złe. Jakby to było złe, ale teraz jestem dobra." Tinashe i Ben chodzili ze sobą przez 8 miesięcy, zanim zakończyli sprawę wiosną 2018. W ciągu miesiąca, Ben został zauważony na randkach z Kendall'em - włącznie z lunchem w hotelu Beverly Hills w maju 2019, i romantyczną jazdą na rowerze dwa dni później!

Tinashe ujawniła, że dowiedziała się o nowym płomieniu Bena "z czytania nagłówka" - i przyznała, że było to dziwne doświadczenie. "Poza... To znaczy, to nie jest normalne. To nie jest normalne", uśmiechnęła się, zauważając, że przyjaciele też widzieli wiadomości. "Dowiesz się w czasie rzeczywistym. To idzie na żywo realnie. Myślę, że to ważne, aby zawsze mieć ludzi, którzy cię wspierają, ale jednocześnie nie możesz nigdy traktować tego zbyt poważnie. Jednocześnie musisz iść do przodu i przez to przechodzić. Ten rok jest taki wielki, jeśli chodzi o to, co chcę zrobić. Tak jak nawet próba dania tej energii jest jakbym nie mogła. Nie mogę tam iść."

Od tego czasu piosenkarka "2 On" zwróciła się w stronę muzyki jako formy terapii, a podpowiedź jej byłej zainspirowała niektóre z jej ostatnich piosenek. "To znaczy, może być już kilka [piosenek zainspirowanych przez niego]", Tinashe się uśmiechnęła. "Myślę, że wielu artystów może odnosić się do tego, że ich ból przynosi im inspirację. Więc myślę, że wielu z nas jest w stanie spojrzeć na to jak na pozytywne, a potem jak na klasycznych udręczonych artystów. Prawda? Nawet kiedy rzeczy wydają się być dobre, to tak jakby musieli prawie lubić sabotaż samego siebie, żeby coś poczuć".

W Walentynki za dwa tygodnie, Tinashe również ujawniła, że nie ma w swoim życiu kogoś wyjątkowego. "O mój Boże. Nie! To takie smutne," wylała. "Są jakieś dwa tygodnie. Znajdę je... Zostawię otwarte opcje dla każdego, kto jest dobrym człowiekiem. To są dobrzy ludzie, mili ludzie. I ludzie, którzy są jak pracujący nad czymś".