Blog

Heidi Klum, 46 lat, Pracuje nad opalenizną, gdy opala się tylko na sznurku bikini - Zobacz zdjęcia.

Heidi Klum udała się do Instagramu 23 lipca, aby podzielić się dwoma zdjęciami z bliska, na których pokazała się z tyłu podczas opalania na piasku w bikini z kropkami polki.

Heidi Klum, 46 lat, zdecydowanie cieszy się swoimi letnimi dniami! Niemiecka modelka pewnie pokazała 23 lipca na Instagramie dwa odsłaniające ją zdjęcia, a jej fani byli zachwyceni. Na przyciągających wzrok zdjęciach z bliska widać ciało Heidi od szyi w dół, w tym jej stonowane nogi i dopasowane do tyłu, jak leży na brzuchu nad ręcznikiem w piasku. Była topless, aby uniknąć opalenizny i miała na sobie figi w stylu bikini w stringach, które były szare z białymi kropkami polki. "WORKING ON TAN AND WEDDING/TO DO LIST ???? ❤️????????," Heidi podpisała się na parnych zdjęciach.

Fani Heidi nie musieli długo komentować tych imponujących zdjęć w bikini i byli pełni komplementów! "Omg sexy?", napisał jeden z fanów. "Looking good? ❤️," napisał inny. "Słońce i księżyc są w tym samym czasie!" trzeci zwolennik żartował.

Przed swoim ostatnim zdjęciem, Heidi dzieliła się innym seksownym zdjęciem z Instagramu, na którym pozowała w czerwonym swetrze 15 lipca. Piękna blondynka usiadła na zdjęciu podczas pobytu w Tokio w Japonii i na pewno przyciągnęła tyle samo uwagi co jej ostatnie zdjęcie. Między jej pięknym uśmiechem i długimi nogami, było wiele do zrobienia na zdjęciu.

Oprócz jej niesamowitego wyglądu, Heidi była w nagłówkach gazet na potajemnie poślubienie Toma Kaulitza, 29, w prywatnej ceremonii w dniu 22 lutego. Jak wynika z jej ostatniego podpisu pod zdjęciem, choć jest już zamężna, planuje świętować wielkim ślubem, który podobno ma odbyć się we Włoszech. Uroczystość odbędzie się na luksusowym jachcie w sierpniu, jak podaje DailyMailTV, a zakochane ptaszki zaprosiły wiele sław, w tym Simona Cowella, Tima Gunna i Michaela Korsa.