Blog

Elizabeth Hurley, 54 lata, Stuns In Nothing But A Red Hot Bikini & Fans Go Nuts - "You Literally Do Not Age".

Elizabeth Hurley jest czerwony gorący w swoim najnowszym Instagram snap, który pokazuje legendarne piękno pozując w pięknym czerwonym bikini!

Czy wszyscy możemy po prostu zgodzić się, że Elizabeth Hurley zawsze będzie palić gorąco? Ta 54-letnia aktorka, tak, to prawda 54, błogosławiona fanka w piątek, 24 stycznia, kiedy podzieliła się kolejnym niesamowitym zdjęciem, na którym modelowała bikini ze swojej firmy Elizabeth Hurley Beach. Oszołomiła wszystkich w swoim czerwonym, sznurkowym bikini, kiedy zawisła z nadmuchiwanym, różowym flamingiem w basenie i posuwała się na krawędzi gorącej wanny. Złote łańcuszki na garniturze lśniły na olśniewającym złotym zdjęciu godzinowym, a Elizabeth ograniczyła makijaż do minimum, dzięki czemu jej naturalne piękno i śmiałość stroju sprawiły, że mogła mówić.

Wielu z nich szybko wysadziło w powietrze sekcję komentarzy na parnym postu. Tony fanów, oczywiście, lewe serce lub ogień emojis, podczas gdy inni poświęcili czas, aby wyrazić, jak czują się na zdjęciu Elizabeth przy basenie. Jeden z wyznawców hilariously powiedział: "Gdyby nie słońce, przysiągłbym, że jesteś wampirem, bez względu na wiek i s***", podczas gdy inny skulił się i powiedział: "Nadal piękne". Epitome damy z klasą." Fotograf Damon Baker podsumował dokładnie, jak wszyscy się czuliśmy i po prostu powiedział, "Wąwóz". Wyraźnie widać, że to spojrzenie było hitem!

To nie jest pierwszy raz, kiedy Elizabeth popisuje się swoim niesamowitym ciałem w bikini. W niedzielę, 15 grudnia, Liz była widziana, jak zanurza palce u nóg w wystawnym basenie, gdy kołysała granatowo-białą, pasiastą nautyczną Elizabeth Hurley Beach Marseilles. Matka jednej z nich cieszyła się dniem przy basenie tuż po tym, jak zaszokowała fanów ciekawym wstępem treningowym. W nowym wywiadzie omawiającym jej rolę jako badass Morgan le Fay w ostatnim sezonie Marvel's Runaway w Hulu, Liz przyznała, że "ćwiczenia, same w sobie" nie są powodem jej niezwykle sprawnej budowy ciała. I, to jest całkiem interesujące.

"Naprawdę nie ćwiczę sama w sobie, ale jestem bardzo aktywna", powiedziała Amy Robach z ABC News w wywiadzie udzielonym 13 grudnia w "Good Morning America". "Bo dla mnie najlepsze ciała są robotnikami fizycznymi, kiedy są młode - zanim zaczną pić za dużo piwa, albo jeść za dużo fast foodów" - wyjaśniła.

"Po prostu mają najlepsze ciała, znacznie lepsze od tych, które chodzą na siłownię, ponieważ zamiast wybierać niektóre mięśnie, są zajęci, zginają rozciąganie, noszą je w ruchu. Wszystko, co robią, przyczynia się do tego, że ciało jest piękne", kontynuuje Liz. "Więc staram się wykonywać tyle pracy fizycznej, ile tylko mogę."