Blog

Amber Rose Disses Kanye West & Kim Kardashian: "They're Not Relevant" - Zegarek

Amber Rose nigdy nie bała się wypowiadać swoich myśli, ale kiedy pojawiła się na 'WWHL', trzymała się zaskakująco mocno. Modelka odmówiła nawet omówienia swoich wrogów Kim Kardashian i Kanye Westa - a gospodarz Andy Cohen nie był z tego powodu zadowolony.

Andy Cohen jest zazwyczaj w stanie sprawić, by gwiazdy naprawdę zmyły brud, gdy pojawiają się na Watch What Happens Live, a z zawsze brutalnie uczciwą Amber Rose w programie 25 października, nie jest zaskoczeniem, że spodziewał się świetnego wywiadu. Ale 32-latek nie złapał przynęty, a Andy był wyraźnie rozczarowany jej odmową trzaskania Kim Kardashian i Kanye West, tak jak to robiła w przeszłości.

Amber uczestniczyła w zawsze zabawnym "Powołaj się na piątą", w którym Andy zadał jej trzy pytania i tylko ona mogła (miała) pominąć odpowiedź na jedno z nich. Gdy gospodarz rozpoczął swoje pierwsze pytanie od "Rankingu tych Kardashian/Jennerów od...", wspaniały model natychmiast zastawił piątą i odmówił odpowiedzi. Przy okazji - chciał, żeby oceniła ich od najmniej do najbardziej interesujących. Naprawdę chcielibyśmy to usłyszeć!

Na kolejne pytanie gospodarz Bravo chciał, aby Amber zdradziła, którzy artyści odmówili udziału w jej Slut Walk za darmo, ale po raz kolejny nie była gotowa na danie. Przyznała, że to "około pięciu" śpiewaczek odrzuciło ofertę, ale nie chciała wrzucić ich pod autobus, wymieniając nazwiska. Wzdychaj.

Odmówiła też odpowiedzi na ostatnie pytanie, kiedy Andy zaczął pytać o jej ex, Kanye. "Nie, nie mówię o Kanye Westie czy Kardashianach," pstryknęła. "Nie w sposób negatywny... ale nie są one istotne dla mojego życia." Cała sprawa była dość szokująca, zwłaszcza, że Amber nigdy w przeszłości nie odrzuciła okazji, by odrzucić tę parę. Jednak po spacerze dziwek, publicznie wybaczyła Yeezy ich historię, więc wydaje się, że naprawdę jest gotowa ruszyć dalej.

"Gratulacje z powodu wykonania najgorszej pracy na Plead the Fifth i nie udzielenia odpowiedzi na żadne z pytań," Andy powiedział Amber po zakończeniu segmentu. Zachował uśmiech na twarzy, ale widać było, że nie był z tego wszystkiego zadowolony.

HollywoodLifers, czy myślisz, że Amber powinna była mówić o Kim i Kanye? A może ich waśń jest teraz taka stara?

- Alyssa Norwin