Blog

Sophie Turner i Joe Jonas Hug As They Stroll Through Los Angeles After Lunch Date - Pics

Kolejny dzień, kolejny wypełniony palmtopem moment między zakochankami Sophie Turner i Joe Jonasem! Tym razem zauważono, że po romantycznej randce w La La Land ciepło się objęły.

Stolik dla dwojga proszę! Sophie Turner, 23 lata, i Joe Jonas, 30 lat, wzięli udział w krótkiej, ale uroczej sesji PDA po tym, jak w czwartek 23 stycznia zjedli kolację i zeszli razem w Los Angeles. Małżeństwo ubrało się swobodnie na południową wycieczkę z Sophie wyglądającą super wygodnie w szarej bluzie i czarnych legginsach. Jednak za to, że na spacerze miała elegancką portmonetkę, zdobyła sporo punktów za styl, a także za swój rockstar beau. W międzyczasie Joe, który jest nominowany na 62. dorocznym konkursie Grammy Awards w niedzielę 26 stycznia z braćmi Nickiem, 27 lat i Kevinem, 32 lata (AKA The Jonas Brothers), stał się nieco bardziej kolorowy dzięki niebiesko-czarnej koszulce, czarnym spodniom i czarnym butom zapiętym na guziki. Przytulili się do siebie po zakończeniu lunchu, a potem poszli swoją własną drogą.

To był już ekscytujący tydzień dla Sophie i Joe, którzy w stylu SAG Awards 2020 przybyli w niedzielę 19 stycznia, gdzie wspaniała blondynka została nominowana do nagrody za pracę nad Grą o Tron. Skwierczała w bez ramiączek różowej sukience, w której znajdował się sprytny różowy pasek, który wszystko idealnie spasował. Joe podczas wielkiej ceremonii uciął przystojną postać w klasycznym smokingu, przechodząc przez szaleństwo czerwonego dywanu obok swojej oszałamiającej żony.

Kolejna romantyczna wycieczka miała miejsce we wtorek, 21 stycznia, po kolacji z przyjacielem w przytulnej Sweet Butter Kitchen Shermana Oaksa, gdzie para została zauważona, dając sobie nawzajem wielki pocałunek poza celebryckim hotspotem.

Joe będzie o wiele bardziej ubrany na The Grammy Awards w tę niedzielę u boku swoich przystojnych braci i miejmy nadzieję, że będzie miał tam swoją damską miłość, aby ich dopingować. Będzie to dla nich pracowity wieczór, ponieważ chłopaki nie tylko są nominowani, ale także występują podczas występu na żywo!