Blog

Wendy Williams Slams Younes Bendjima jako "dziecko" dla Shading Kourtney: "Don't tell her what to post

Wendy Williams nie wypuszcza Younesa Bendjimy z haczyka za trzaskanie seksownym zdjęciem bikini Kourtney Kardashian! Wendy nazwała Younesa "dzieckiem" za danie Kourtowi luzaka za pokazanie jej łupów na IG, a później sugerowała, że jest hipokrytą!

Wendy Williams, 53 lata, woła Younesa Bendjimę, 25 lat, tak jak zrobił to swojej własnej dziewczynie, Kourtney Kardashian, 39 lat, kiedy zamieściła swoje seksowne zdjęcie! W usuniętym teraz komentarzu do Instagramu, Younes najwyraźniej skomentował swoją dezaprobatę dla zdjęcia Kourt'a, pisząc: "To jest to, co musisz pokazać, aby stać się lubianym?" - Cóż, Wendy rzuciła mu to z powrotem w twarz podczas jej pokazu 17 lipca, gdzie sugerowała, że Younes jest hipokrytą za krytykowanie Kourta!

"Yeah? Cóż, spójrzcie, co pokazuje, aby uzyskać lubi!", gospodarz talk show powiedział o koncie Instagram Younesa, który zawiera zdjęcia bez koszulki modelki jego dopasowanego ciała. "On jest modelem, więc myślę, że to jest to, co on czuje, musi pokazać, aby stać się lubianym, ale nie chce, aby Kourtney to zrobił," kontynuowała, zanim wyjaśniła, że Younes wszedł do świata Kardashian. "Oni są Kardashianami. - Wiesz, w co się pakowałeś, kiedy wszedłeś do rodziny", powiedziała.

Wendy nadal trzaskała Younesa za jego kontrowersyjny komentarz, wskazując na 14-letnią przepaść między modelem a gwiazdą rzeczywistości. "Po prostu nie czuję, że jest to już konieczne, żeby tak pisać, ale nie czuję, żeby jakieś dziecko w wieku 25 lat było tym, które musi mi powiedzieć", powiedziała swojej studyjnej publiczności.

Kourtney Kardashian pozuje w kwiatowym bikini na swoim Instagramie 16 lipca 2018 roku.

Kourtney podgrzała swoją karmę dla fanów IG, kiedy zamieściła swoje bezczelne zdjęcie bikini, w którym siedziała w łóżku z trawy w parnym kwiatowym dwu kawałku. "Don't be shady, be a dama," napisała obrazek ze słonecznym emoji 16 lipca.

Choć Younes od tego czasu usunął swój komentarz, źródło bliskie pary ujawniło, że jest to drobna sprawa między Kourtney i Younesem. "Younes z pewnością może czasem pokazać swój wiek, a zazdrość jest jednym ze sposobów, w jaki może się to rozgrywać", przyznała wtajemniczona osoba w HollywoodLife.com EXCLUSIVELY. To naprawdę dostaje się pod skórę Younesa", mówi źródło, dodając, że Kourtney nie jest jednym z tych, którzy znoszą tego typu zachowania, a ona nigdy nie znosiła tego w przeszłości.