Blog

Kolczyki Miley Cyrus Rocks "Liam" Znowu w "Today" - patrz zdjęcie.

Miley Cyrus całkowicie roztopiła nasze serca, kiedy nosiła najsłodsze kolczyki "Liam" na swój porywający spektakl "Today"! Czy nie masz obsesji na punkcie jej ostatniego uroczego hołdu dla Liam'a Hemsworth'a?

Kiedy myślałaś, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth nie mogą być już cenni jako para, zauważyliśmy 24-letnie kolczyki na jej dzisiejszym występie w Nowym Jorku! Miała malutkie, małe kolczyki, na których widniało imię jej chłopaka, a my umieramy! Miley nosiła kolczyki już wcześniej na Wango Tango, ale to absolutnie sprawiło, że rozpłynęliśmy się, widząc, jak ponownie je nosi. Oczywiście, w piątek 26 maja, na planie zdjęciowym, zaśpiewała swoją miłosną piosenkę o Liamie "Malibu". Miley z radością podzieliła się z publicznością swoimi uczuciami do Liama.

Poza wyborem biżuterii, Miley rozbujała się w białych szortach, białej koszuli i pasującej białej dżinsowej kurtce. Jej cały wygląd był całkowicie połączony z jej płasko-kowbojską czapką z czarną bandaną wiązaną wokół środka. Miley dał tłumowi dwie niesamowite piosenki throwback. Śpiewała swój przebój "We Can't Stop" i jej matka chrzestna Dolly Parton ikoniczny utwór "Jolene". Zupełnie wybiła cały występ z parku! Liam musiał być z niej taki dumny.

Nowy singiel Miley "Malibu" był tak wzruszającym hołdem dla Liam'a. Jej okładka była tak prosta, że twoje oko poszło prosto na pierścionek zaręczynowy na jej dłoni. Połykała się na biało w prostym golfie otoczonym małymi fioletowymi kwiatkami. Teksty też nie mogły być słodsze! "Nigdy bym ci nie uwierzył, gdybyś trzy lata temu powiedziała mi, że będę tu pisać tę piosenkę" i "To zupełnie nowy początek, spełnienie marzeń, w Malibu". Miley powiedziała, że zdecydowała się napisać tę piosenkę, bo wiedziała, że jej związek z Liamem miał już wszystkich brzęczących. "Będą o mnie mówić, jak wyjdę z restauracji z Liamem", powiedziała magazynowi Billboard. "Więc dlaczego nie przywrócić władzy w moim związku i powiedzieć, "Tak się czuję?"

HollywoodLifers, co sądzisz o kolczykach Miley? Opowiedz nam o swoich przemyśleniach w poniższych komentarzach!