Blog

Nastoletnia mama OG's Amber Portwood Ready to End Feud With Farrah Abraham: I 'Still Love Her' (Wciąż ją kocham)

Spójrzcie, czyje grzebanie toporka! Amber Portwood mówi, że jest gotowa zakończyć wieloletnią feudę, którą ma z gwiazdą "Teen Mom OG" Farrahem Abrahamem! Amber twierdzi, że nadal "kocha" Farrah'a!

Gwiazdy 'Teen Mom OG' Amber Portwood, 27 lat, i Farrah Abraham, 26 lat, już od bardzo dawna są dokładnym przeciwieństwem przyjaciół. Ale Amber chce, aby feudacja się skończyła, mówiąc, że choć Farrah ma "bardzo silny umysł i silne opinie", nie uważa, że muszą już walczyć. "Ja też", powiedziała E!'s Daily Pop on Aug. 30 sierpnia, zgadzając się, że ona też ma silną osobowość. "Więc myślę, że to naturalne, że się ścieramy. Poza tym, ona jest szalona. Kiedyś byliśmy przyjaciółmi, ale nie wiem, co się stało. Chyba zrobiła coś dla rozgłosu." Kliknij tutaj, żeby zobaczyć zdjęcia transformacji nastolatki.

Amber, która spotyka się teraz z Andrew Glennonem, była bardzo otwarta na jej uczucia do Farraha. "Wciąż ją kocham aż do śmierci", powiedziała. "Ona to wie." Ale jeśli chodzi o zakopanie toporka, Amber mówi, że jest zdecydowanie "gotowa", ale czeka na Farraha. "Wiem, że dla mnie jest gotowa, by wszystko wypuścić. Z nią, to na jej warunkach. Nie wkładam w to żadnego wysiłku i nie myślę o tym." To wydaje się sprawiedliwe, skoro ostatnią ważną wiadomością między nimi było wysłanie przez Farraha do prasy listu z prośbą o zaprzestanie wydawania "fałszywych i oszczerczych oświadczeń". W tym czasie Amber powiedziała E! News, że dramat prawny był "raczej niepotrzebny".

Podczas gdy Amber i Farrah mogą nigdy nie widzieć oko w oko, Amber nie ma żadnego problemu z mamą Farrah, Debrą Danielsen. Debra niedługo wyjdzie za mąż i podczas gdy ona i Farrah są wyobcowane, Amber powiedziała, że "absolutnie" chodzi na zaślubiny! "Ja i Debra jesteśmy naprawdę blisko", powiedziała. "Kupiła ubrania z mojego butiku i była bardzo pomocna." Mamy nadzieję, że Amber i Farrah dadzą sobie spokój, zwłaszcza, że wygląda na to, że Farrah i Jenelle Evans, nastoletnia mama OG, są przynajmniej na nieco bardziej przyjaznych warunkach.

HollywoodLifers, myślisz, że Farrah i Amber pewnego dnia przebiją się przez ich waśń? Daj nam znać poniżej!