Blog

Heidi Klum, 44 lata, jest gorętsza niż kiedykolwiek w wysokich pończochach.

Heidi Klum właśnie uruchomiła swoją szóstą kolekcję ze swojej linii bielizny i to jest to, o czym marzy! Sędzia 'America's Got Talent', 44, wzorował się na koronkach, a zdjęcia mogą być po prostu jej najseksowniejsze!

W wieku 44 lat, Heidi Klum nigdy nie wyglądała lepiej! Modelka właśnie 17 sierpnia wypuściła zdjęcia z szóstej kolekcji z popularnej linii bielizny i stworzyła gorącą fantazję dla nas wszystkich. Heidi wzorowała się na swoich nowych intymnych osobach, gdzie bez wysiłku pozowała otoczona łóżkiem z różowymi i czerwonymi różami. Sędzia America's Got Talent pokazał jej solidny abs, stonowane nogi i dekolt w licznych koronkowych kawałkach; czarny dwa kawałki z seksownymi pończochami na udach; brzoskwiniowy biustonosz i rajstopy zestaw, dwuczęściowy zestaw z czerwonej koronki i dwa inne podobne zestawy, które są w kolorze niebieskim i białym. Heidi po prostu skwierczała w parnym pstryknięciu, które można zobaczyć poniżej.

Nowa kolekcja Heidi Klum Intimates jest nie tylko sexy, ale i przystępna cenowo. Wszystkie zachwycające elementy w cenie już od 25-70 dolarów! Chociaż Heidi pobłogosławiła nas wszystkich zdjęciami z jej kolekcji FW/17, miłośnicy bielizny nadal czekają na dokładną datę, że mogą kupić te kawałki. Na oficjalnej stronie Intimates Instagram, marka zamieściła 17 sierpnia, że kolekcja będzie "już wkrótce". Tak więc, można postawić fanów są w kolejce w oczekiwaniu na kiedy kawałki bielizny są dostępne do zakupu. Heidi pierwotnie rozpoczęła swoją Intimates w 2015 roku po jej długoletni bieg jako Victoria's Secret Angel i Sports Illustrated Swimsuit dziewczyna okładki. Dlatego też wie coś lub dwa o bieliźnie.

Ale czy możemy porozmawiać o tej bieliźnie? Na pięknym zdjęciu, Heidi - która jest matką do czwórki; Leni, 13, Henry, 11, Johan, 10, i Lou, 7 - pokazuje swoje niesamowite ciało w wieku 44 lat. Na zdjęciu jest stonowana od stóp do głów, z nieskazitelnymi plażowymi falami i minimalnym makijażem. I całkiem bezpiecznie można powiedzieć, że jej beau, Vito Schnabel, musi być dumna!

Heidi i Vito - kurator i handlarz sztuki - zaczęli spotykać się w 2014 roku. I, niedawno stał się centrum rzekomego skandalu oszustwa, gdy nieostre zdjęcia pojawiły się w sieci [23 czerwca], z jego rzekomo całuje niezidentyfikowaną kobietę w Londynie. Heidi była w Nowym Jorku w czasie, gdy zdjęcia zostały upublicznione. Jednakże, najwyraźniej nie ma się czym martwić, ponieważ Vito zestrzelił plotki o oszustwie, kiedy powiedział, że twierdzenia te są "błędną interpretacją całkowicie niewinnej sytuacji" w oficjalnym oświadczeniu do Us Weekly, zaledwie trzy dni po tym jak zdjęcia poszły wirusowo.

HollywoodLifers, który kawałek z kolekcji Heidi jest twoim ulubionym?