Blog

Blac Chyna wdaje się w paskudną walkę z sąsiadami po tym, jak wezwą na nią policję.

Temperament, temperament. Blac Chyna wyszła na swoich sąsiadów na 8 sierpnia, walcząc i kłócąc się z nimi na środku ulicy. Kłótnia stała się tak paskudna, że trzeba było wezwać gliny!

Gdzie jest pan Rogers, kiedy go pan potrzebuje? Blac Chyna, 29 lat, miała kolejną bójkę z sąsiadami na 8 sierpnia, według TMZ. Mama Roba Kardashiana przewróciła się przez faceta, który pracował na dachu domu obok jej domu w Los Angeles. Budowa rozpoczęła się podobno około 9:00 rano, a zirytowany Blac rzekomo skonfrontował się z właścicielką domu, aby powiedzieć im, że jest za wcześnie na takie zamieszanie. Hałas podobno obudził Dream Kardashian, jak podaje TMZ, co dało Blac'owi wiele powodów do wkurzenia. Kliknij tutaj

Mimo, że przyczyną tej kłótni była konstrukcja kredytów TMZ, świadek powiedział Daily Mail, że Blac i jego sąsiadka kłócili się o wiele samochodów zaparkowanych przed domem Blaca. Blac i jego sąsiad spotkali się na ulicy, a każdy z nich podobno "gestykulował" rękami w powietrzu. Niezależnie od tego, czy chodzi o zadaszenie, czy parkowanie, ta kłótnia była tak gorąca, że sąsiadka Blaca podobno wezwała na nią gliny! Uh-oh. Kiedy pojawiły się władze, wszyscy się uspokoili. Blac, według TMZ, został poinformowany, że budowa w L.A. może legalnie rozpocząć się około 7:00 rano, więc dekarz miał prawo zacząć młotkować. Wydawało się, że się uspokoiła i gliny wyszły.

Cóż, można powiedzieć, że Blac nie jest zaproszona na następnego grilla u sąsiadów. Przecież kłócą się od miesięcy. Kiedy Rob, 30 lat, podobno wprowadził się do domu Blaca w marcu 2017 roku, podobno zaparkował samochód na przedmieściach, ponieważ garaż Blaca był pełen jej własnych przejazdów. Gdyby to nie wystarczyło, on i Blac wdaliby się w niewiarygodnie hałaśliwe kłótnie przez wszystkie godziny nocy, utrzymując swoich sąsiadów z ich nieustannymi kłótniami. Wygląda na to, że Blac nie potrzebuje Roba, żeby zdenerwować swoich sąsiadów.

Cóż, jeśli kariera rapowa Blac'a się rozpocznie, może będzie ją stać na przeprowadzkę - a może kupi dom sąsiada i zmusi go do przeprowadzki? Wszystko zależy od tego, czy pani Chyna będzie następną Nicki Minaj. Blac podobno podpisał umowę na nagranie miliona dolarów z Capital Records. Biorąc pod uwagę liczbę raperów, z którymi się spotyka (Tyga, 27, Future, 33, i Mechie, 24, na przykład), wydaje się, że byłby to kolejny logiczny krok w karierze. Jednak, choć niektórzy mogą obawiać się cienia, który wrzuci na ścieżkę dźwiękową, źródło EXCLUSIVELY mówi HollywoodLife.com, że Rob uważa, iż pomysł jego ex rapingu jest śmieszny.

Co sądzisz o tym, że Chyna wdała się w bójkę ze swoimi sąsiadami, HollywoodLifers?