Blog

Dionne Warwick Mourns Bobbi Kristina's Death On 'WWHL' - Watch

Zaledwie kilka godzin po tragicznej śmierci Bobbiego Kristiny Brown 26 lipca, kuzynka Whitney Houston, Dionne Warwick, przypomniała sobie młodą dziewczynę na "Watch What Happens Live". Kliknij na WATCH.

Bobbi Kristina Brown zmarła niestety w wieku 22 lat, po prawie siedmiu miesiącach w śpiączce. W kilka godzin po jej tragicznej śmierci, 26 lipca, kuzynka Whitney Houston, Dionne Warwick, 74 lata, pojawiła się na Watch What Happens Live. Piosenkarka pozostała silna i uhonorowała Bobbi Kristinę kilkoma słodkimi słowami i przyznała, że "będzie jej brakowało".

Gospodarz Andy Cohen podziękował Dionne'owi za to, że był na wystawie pośród tragedii i zapytał, co chce, żeby ludzie wiedzieli o Bobbi Kristinie. "Ojej, czy mamy wystarczająco dużo czasu? Była kochanką i na pewno będzie jej brakowało", powiedział Dionne. "I była dobrą dziewczynką... Była dobrą małą dziewczynką, naprawdę była."

To druga tragedia dla rodziny Dionne'a i Bobbiego Kristina w ciągu mniej niż pięciu lat. Mama Bobbiego Kristiny, Whitney, zmarła na przedawkowanie w lutym 2012. Dionne również otworzył się na to, jak to jest radzić sobie z tak druzgocącą stratą.

"To nie jest łatwe, to na pewno nie jest łatwe", kontynuowała. "Myślę, że to z powodu naszej wiary i siły w naszej wierze", wyjaśniła. "Wiedząc, że Bobbi jest teraz z dużo, dużo większą i potężną osobą lub rzeczą, którą kiedykolwiek poznamy. Jest teraz w dużo lepszych rękach."

Rodzina Bobbiego Kristiny podziękowała wszystkim za "miłość i wsparcie" w oświadczeniu dotyczącym jej śmierci. Młoda dziewczyna została przeniesiona do opieki hospicyjnej 24 czerwca, po tym jak jej stan nadal się pogarszał. Prawie siedem miesięcy spędziła w medycznej śpiączce po tym, jak została znaleziona twarzą w dół w wannie w swoim domu w Roswell, Georgia 31 stycznia.

Jej rodzina pozostała u jej boku przez te trudne miesiące, nieustannie mając nadzieję na cud. HollywoodLife.com dowiedziało się WYŁĄCZNIE, że ojciec Bobbiego Kristiny, Bobby Brown, 46 lat, jest "niepocieszony" jej śmiercią, a ból jest gorszy niż wtedy, gdy zmarła Whitney. Jakie to druzgocące.

Myślimy o rodzinie i przyjaciołach Bobbiego Kristiny w tym trudnym czasie.

- Avery Thompson