Blog

Cichy Młyn i były mąż Nicki Minaj wkraczają do krzykającej walki 3 lata po rozdzieleniu raperów

Meek Mill musiał zostać zatrzymany, kiedy on i jego były mąż Nicki Minaj, Kenneth Petty, wpadli na gorący, krzyczący mecz po tym, jak wpadli na siebie w sklepie odzieżowym Maxfield w West Hollywood, CA 24 stycznia.

Wygląda na to, że między byłym młynem Nicki Minaj, 32 lata, a jej mężem Kenneth'em Petty'm, 41 lat, jest poważna zła krew! Obaj mężczyźni i raper "Super Bass" zostali sfilmowani, krzycząc na siebie podczas gorącej wymiany po tym, jak wpadli na siebie podczas zakupów w wysokiej klasy sklepie odzieżowym, Maxfield w West Hollywood, CA 24 stycznia. W szokującym filmie z kłótni, który został nagrany przez TMZ, Meek, Kenneth i kobieta uważana za Nicki, słychać krzyki na siebie, zanim Meek zostanie zatrzymany i ostatecznie eskortowany ze sklepu przez jego zespół ochrony i niektórych pracowników sklepu. Chociaż nie jest jasne, o co się kłócili, niektóre komentarze wskazywały, że najwyraźniej nie są oni fanami siebie nawzajem. Obejrzyjcie wideo z kłótni Meek'a i Kenneth'a TUTAJ!

"Mów do mnie jeden na jednego". Jeden z nich słyszy, zanim Kenneth nazwie Meek "p***y". Meek następnie wzywa go jeden z powrotem, zanim głos uznany za Nicki nadal krzyczy na Meek i nazywa go "b***h" i oskarża go, że nie jest nad nią. Mimo, że film nie jest całkowicie jasny, dowód na to, że Nicki i Meek byli w tym samym czasie w tym samym sklepie, pojawił się wkrótce po incydencie, kiedy to raper Retch pozował do zdjęć wszystkim i udostępnił je online. Sprawdź te zdjęcia poniżej.

Ponieważ Meek i Nicki mają już za sobą sporo przeszłości, nie jest to zbyt zaskakujące, że sprawy między nimi będą miały się dobrze, zwłaszcza teraz, gdy Nicki jest w związku małżeńskim. Dawne gołąbki były długoletnimi przyjaciółmi i zaczęły spotykać się około Mar. 2015. Ich poważny związek trwał ponad rok, zanim rozstali się około grudnia 2016 roku, a Nicki zaczęła wzniecać płomień, który miała z Kennethem, którego znała i który datował się już w liceum, w grudniu 2018 roku. Po tym, jak Nicki i Kenneth bardzo publicznie opowiedzieli o swoim romansie, w tajemnicy pobrali się 21 października.

O SAMEJ MOTYWACJI. @MEEKMILL pic.twitter.com/2rZB3HpSK8 - Retch (@RetcH07BIX) 25 stycznia 2020 r.

HollywoodLife skontaktowało się z przedstawicielami Maxfielda, Meek'a i Nicki'ego. Będziemy uważnie śledzić tę historię i będziemy informować o wszelkich nowych aktualizacjach. W międzyczasie nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zastanawiać się, czy Meek lub Nicki wspomną o kłótni w mediach społecznościowych.