Blog

Caitlyn Jenner: Czy miała pełną przemianę płciową? Prawda

Caitlyn Jenner zadebiutowała i choć zdecydowanie różni się od Bruce'a Jennera, wielu z nich jest nadal dość zdezorientowanych, co zrobiła, aby osiągnąć nowy wygląd. Czy miała już pełną operację zmiany narządów płciowych?! HollywoodLife.com załamuje to tutaj!

Nawet z okładką Vanity Fair Caitlyn Jenner, fani wciąż mają wiele pytań na temat zmian, jakie Bruce Jenner wprowadził, aby zakończyć transformację. W szczególności, wielu zastanawia się, czy Olimpijka miała jakąś operację na swoich genitaliach, czy też nie. Zdobądź pełną gałkę, prosto z niesamowitego dzieła Caitlyn Vanity Fair!

Wyeliminujmy wszelkie zamieszanie od początku: Caitlyn nie miała jeszcze żadnej operacji na genitaliach. Jednak 15 marca udała się do centrum chirurgicznego w Beverly Hills, aby podjąć ostatnie kroki w jej transformacji - operację feminizacji twarzy, a także zabieg powiększenia piersi. Operacja ta nastąpiła po wcześniejszej pracy na nosie, jak również po niesławnym goleniu tchawicy w styczniu 2014 roku.

Zabieg na twarz polega na zmianie linii włosów, czoła, szczęki i podbródka, według Vanity Fair. Operacja trwała w sumie 10 godzin i zostawiła Caitlyn w takim bólu, że "nie miała innego wyboru jak być na dużych dawkach leków". Ale teraz na pewno chce wyzdrowieć!

Caitlyn nie potwierdziła jeszcze, czy rzeczywiście przejdzie przez pełną przemianę narządów płciowych, ale artykuł wskazuje, że ta operacja nie jest wymagana, aby być transseksualnym mężczyzną lub kobietą. W rzeczywistości, tylko około jednej czwartej kobiet transseksualnych zostało poddanych tej operacji! Ponadto, Światowe Stowarzyszenie Profesjonalistów na rzecz Zdrowia Transgenderskiego (World Professional Association for Transgender Health) "Standards of Care" zaleca, aby operacja narządów płciowych została wykonana dopiero co najmniej rok po przejściu na emeryturę, donosi Vanity Fair. Caitlyn ma jeszcze trochę czasu!

Jakby sama okładka Vanity Fair nie była wystarczająco niesamowita, Mag wydała również zakulisowe wideo z sesji Caitlyn, które pokazuje ją w różnych wspaniałych sukniach, pozującą do zdjęć. "Bruce zawsze musiał kłamać", mówi. "Codziennie żył tym kłamstwem - on i sekret od rana do nocy. Caitlyn nie ma żadnych sekretów. Jak tylko ukaże się okładka Vanity Fair, jestem wolny."

Caitlyn wydaje się być niesamowicie szczęśliwa w tym filmie, gdy zostaje olśniona wspaniałymi włosami i makijażem do tej ikonicznej sesji. To taka wielka chwila, nie tylko dla Caitlyn, ale dla całej społeczności transgenderycznej, i jest to tak niesamowite, że dzieli się tym ze światem!

HollywoodLifers, powiedz nam - czy myślisz, że Caitlyn przejdzie pełną operację narządów płciowych, kiedy lekarze dadzą jej OK?