Blog

Cardi B wychodzi na zewnątrz podczas gorącego występu w drodze na koncert F9 w Miami

Cardi B wykonał 9 piosenek w The Road to F9 fan event i koncert w Miami 31 stycznia! Na koncercie świętowano nadchodzący film "Fast & Furious 9", w którym Cardi występuje z gwiazdami, a także występy Wiz Khalifa i nie tylko.

Cardi B zamknęło go elektrycznym występem na imprezie fanowskiej The Road to F9 i koncercie w Miami na Florydzie w piątek po południu. 27-letni raper wykonał mnóstwo hitów ze swojego debiutanckiego albumu "Invasion of Privacy", który zdobył nagrodę Grammy, a tłum rozpadł się pod wpływem jej zabawnych, jednoliniowych piosenek. Cardi rozpoczęła od "Get Up 10", następnie "Backin' It Up", "Money Bag", "Money," i "Twerk".

Rajperka/aktorka, która pokazała swoje niesamowite zakręty w różowym, białym i czarnym gorsecie, powitała na scenie swojego męża, Przesunięcie na scenę na niespodziewany występ ich przebojowej współpracy, "Clout". Po tym, jak wyszedł ze sceny, rzuciła się na to, jak bardzo jest "w porządku", dodając: "Nie wiem, jak zrobili to jego rodzice".

Cardi kontynuowała swój mini koncert z większą ilością swoich hitów, w tym "Press" i "I Like It". Po wielokrotnym gwizdaniu i zrzuceniu kilku F-bomb, zakończyła swój F9 "Cardi party" hitem, który umieścił ją na mapie, "Bodak Yellow." Innymi wykonawcami na imprezie F9 byli Wiz Khalifa, Charlie Puth, Ozuna i Ludacris!

Okurrrrrr, @iamcardib wydobywa jej hubby @OffsetYRN ?????? #TheRoadToF9 pic.twitter.com/TNNNkitMHo - Grecia S. Lopez (@greciaslopez_) 31 stycznia 2020 r.
@OmarKelly CARDI B pic.twitter.com/pWiwyjeizB - Tommy w Hialeah (@Dolphinfan201) 31 stycznia 2020 r.

Przed jej występem, Mario Menounos, który był gospodarzem imprezy, dogonił Cardi na czerwonym dywanie. "Kiedy byłam na planie, oni [obsada] traktowali się jak rodzina, a ja na to: "Chcę być częścią tej rodziny" - powiedziała Cardi o swoim czasie filmowania.

A co z jej rolą? - "Mam tu małą scenkę z tej sagi i powiem ci coś, że jest zimno, naprawdę jest zimno", dokuczała. "Jest dużo biegania i akcji, które widzisz w filmie, oni robią to w prawdziwym życiu. Ja na to: "Czuję się jak w strefie wojny!" Zauważyła też, że nie może się doczekać, aż zobaczy zwiastun, który został wydany podczas imprezy. Cardi dodała, "Nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, jak wyglądam!"

Cardi's w Miami na mnóstwo występów i wystąpień podczas weekendu Super Bowl LIV. Ale impreza F9 była wyjątkowa dla rapera, który jest teraz częścią rodziny Fast. W październiku, weteran Fast & Furious, Vin Diesel, ujawnił wielką wiadomość, że Cardi zagra w nowym filmie w video-postu na Instagram.

"Dzień 86 [filmowania] tutaj na planie "Fast 9"," powiedział w klipie, który pokazał go siedzącego obok Cardi na planie. "Wiem, że jestem zmęczony", przyznał. Cardi wydawała się być ubrana w czarną kamizelkę ochronną, wierzył w strój jej bohaterki.

Diesel dodał, "Wszyscy daliśmy z siebie wszystko do tego filmu. Połóż to wszystko na stole", zgodził się Cardi. "Jestem zmęczona", powiedziała. "Ale nie mogę się doczekać. Nie będę przodować, myślę, że to będzie najlepszy film."

Niewiele jeszcze wiadomo o roli Cardi w nowej Fast & Furious 9. Rajperka zadebiutowała w filmie Hustlers w 2019 roku, w którym zagrała striptizerkę obok Jennifer Lopez, Constance Wu, Lizzo, Lili Reinhart i Keke Palmer. Nominowany do Złotego Globu film śledzi grupę striptizerek, na czele z Ramoną (Jennifer), które wspólnie spiskują, by oszukać bogatych mężczyzn z Wall Street, po tym jak mają już dość bycia wykorzystywanymi w swojej pracy. F9 - 10. rata franczyzy Fast & Furious - trafia do kin w maju tego roku.