Blog

Alexis Skyy: 5 Rzeczy, które warto wiedzieć o Ex Fetty Wap's i 'L&HHH's Newest Cast Member

Poznaj Alexis Skyy - 'Love & Hip Hop Hollywood's newest cast member for the season 4! Być może rozpoznałeś ją po rzekomym skandalu z seks taśmą w styczniu 2017 roku, w którym uczestniczyła jej była, Fetty Wap. Ale, poznaj Alexis jak nigdy wcześniej nie widziałeś jej z tymi pięcioma szczegółami!

Alexis Skyy, 22 lata, to najnowsza wspaniała modelka, która weszła do rodziny Love & Hip Hop. Piękna brunetka dołączy do L&HH Hollywood na swój czwarty sezon, a w City of Angels na pewno będzie robić fale! Oto wszystko, co musisz wiedzieć o najnowszej obsadzie programu i kilka powodów, dla których możesz ją poznać bardziej niż myślałaś!

1. Alexis to właściwie była dziewczyna rapera, Fetty Wap, 25 lat!

Poznali się w domu, kiedy Alexis "tańczyła", powiedziała HollywoodLife.com EXCLUSIVELY, w styczniu 2017. Alexis odeszła od "partnera biznesowego" Fetty'ego, by spotkać się z raperem. Alexis i Fetty rozstali się w kwietniu 2016 roku, i nie są na wypowiedziach. W rzeczywistości, nie planuje wznowić żadnego rodzaju relacji z nim po tym, jak "zmarnował dwa lata swojego czasu", rzuciła się do nas. Ale ona myśli, że on tworzy "dobrą muzykę".

Birthday Girl ❤️ pic.twitter.com/nYSD3cgKEL - FettyWap1738 (@fettywap) 14 lipca 2016 r.

2. Ona i Fetty byli w centrum rzekomego, niechlujnego skandalu z seks taśmą w 2017 roku.

Kiedy Alexis i Fetty spotykali się na randce, rzekomo sfilmowali seks taśmę, o którą została oskarżona o przeciek w styczniu 2017 roku. Powiedziała nam jednak, że nie wyciekła z niego rzekoma taśma.

Fetty spotyka się obecnie ze Slevinem Monroe (Blu), a Alexis publicznie waśniła się z nią w mediach społecznościowych 11 stycznia 2017 roku na temat "taśmy". Wszystko zaczęło się od tego, że Alexis oskarżyła Fetty'ego i jego dziewczynę o wyciek rzekomej kasety, a to uruchomiło Blu. Blu oszalał na wideo Instagram LIVE, i powiedział kilka niezbyt dobrych rzeczy o Alexis.

Jednak Alexis powiedziała nam, że w tej chwili nie ma żadnej walki z Bluem. Oto jej strona: "Nie walczę z [Blu]", powiedziała nam w styczniu 2017 roku. "Szczerze mówiąc, byłam w samolocie w drodze do Miami i zdjęcie przeciekło. A kiedy wylądowałam, nagranie się wydostało. Przed startem zadzwoniłam do mojego prawnika i powiedziałam mu, że musi z tym skończyć, bo się bałam. Nie oskarżam nikogo. Wiem tylko, że to się wydostało." Alexis powiedziała nam, że tylko ona i Fetty "mieli dostęp do nagrania", więc pozostaje tajemnicą, kto dokładnie mógł wyciec ich rzekome spotkanie.

"Love & Hip Hop Hollywood" - SEE PICS

3. Alexis podobno była striptizerką, gdy poznała Fetty'ego.

Podczas gdy ona powiedziała nam, że była "tancerką", wiele raportów twierdzi, że była legalną striptizerką w Atlancie, GA, przed przeprowadzką do Nowego Jorku.

4. Ona nie jest tylko prawdziwą gwiazdą...

Alexis jest przedsiębiorcą, modelką, gospodarzem i aktorką, według jej strony Instagram. Kiedy z nią usiedliśmy, Alexis powiedziała nam, że "próbuje działać" i że przeszła od "lisicytacji do biznesmena". Co do tej rozmowy z przedsiębiorcą? - Alexis jest właścicielem sklepu internetowego Possi & Co. Alexis była nawet podobno właścicielem luksusowego spa w GA. W 2016 roku prowadziła usługi kosmetyczne dla klientów z "StyleSeat", według jej Twittera.

5. Alexis potrafi śpiewać i jeździ na koniach.

Na Twitterze pojawiła się 2 marca, aby zdradzić, że nagrała swoją pierwszą piosenkę, a nawet dała swoim fanom podkraść się do jej fajki w powyższym filmie! Alexis była otwarta na temat swojej miłości do jazdy konnej, a nawet zamieściła na Instagramie filmy o sobie.

HollywoodLifers, jesteś podekscytowana, że Alexis dołączy do obsady L&HHH?