Blog

Blac Chyna Twerks Hard In New Video - One-Upping Kylie Jenner? Obejrzyj

Odwróć uwagę Tyga! Blac Chyna pewnie daje Kylie Jenner bieg za jej pieniędzmi. Modelka mocno drgnęła w nowym teledysku, a my nie możemy się powstrzymać od zastanowienia, czy nie próbuje wcisnąć Kylie tuż przed VMA! Oglądajcie seksowny film tutaj.

Blac Chyna, 27 lat, nie jest obcy do szydzenia z Kylie Jenner, 18 lat, i jej mały tata Tyga, 25 lat, i wydaje się, że próbuje pokazać im, kto jest szefem ponownie! Modelka z hip hopu wpadła na nowy, gorący film Instagram 29 sierpnia, burząc się i pokazując swoje atuty. Widząc, że Kylie jest królową ujawniania filmów, czy Blac może próbować ją wrobić?

Cóż, to na pewno jest okropne. Blac pokazał jej ogromny tyłek w nowym filmie Instagram podczas tańca do jakiegoś Chief Keef. To są poważne drwiny! Przepraszam Kylie, ale wygląda na to, że Blac ma cię na tym! Czy to może być jeszcze gorętsze? To trochę ironiczne, że Blac zamieścił ten film dzień przed VMA. Kylie i Tyga zadebiutują na czerwonym dywanie jako para na rozdaniu nagród, więc wygląda na to, że Blac może próbować je zrzucić - na dywanie może być bardzo niezręcznie, bo Blac też będzie na pokazie! Kliknij TUTAJ, aby obejrzeć film.

Matka króla Kairu, 2, jest na misji, aby rozbić Kylie i Tyga, a ona nie wstydzi się próbować jeden w górę Kylie. Bez względu na to, czy popisuje się swoimi umiejętnościami drwiącymi, czy wyśmiewa prezent urodzinowy Tygi od Kylie, wydaje się, że Blac po prostu nie przestanie. Nie może być zbyt podekscytowana tym, że Tyga i Kylia demonstrują swoją miłość wszędzie tam, gdzie idą!

Amber Rose i Blac Chyna wciągną Kardashianów do swojego show: Źródło:

Blac jest w środku atramentu reality show deal z jej bestie Amber Rose, 31, który ma również wołowinę z rodziną Kardashian/Jenner. Jednak HollywoodLife.com EXCLUSIVELY dowiedziało się, że zamierzają wciągnąć w swój program swoją kardasjańską feudę!

"Oni wiedzą, że rodzina pomaga im zachować aktualność, więc kiedy ten program zacznie się kręcić, można się spodziewać, że będą wykonywać więcej akrobacji, aby ludzie mówili o nich i o Kardashianach", powiedział nam jeden z wtajemniczonych. Uważajcie!

Co o tym myślisz, HollywoodLifers? Czy uważasz, że Blac był jednym z Kylie w swoim twerking video? Daj nam znać!

- Julianne Ishler