Blog

RHOBH': Denise Richards odpowiada na plotki, że zrezygnowała z serialu z bezczelnym przesłaniem.

Denise Richards pojawiła się na Twitterze 29 stycznia, aby napisać bezczelnego tweeta i zająć się plotkami, że rzuciła "The Real Housewives of Beverly Hills".

Denise Richards, 48 lat, dała jasno do zrozumienia 29 stycznia, że nie rezygnuje z "The Real Housewives of Beverly Hills" pomimo ostatnich pogłosek, które mówią inaczej! Gwiazda reality podzieliła się lekkim tweetem na temat tagów do serialu i upewniła się, że zostanie umieszczona w serii Bravo. "Jakieś dobre tagi dla mnie na #rhobh ?!?? I nie... nie zrezygnowałam," tweetowała razem z diamentowym emoji.

Fani Denise i show odpowiedzieli na tweet Denise wysyłając liczne tagi, a także skorzystali z okazji, aby wyrazić swoje podekscytowanie jej planami zostania w serialu. "Tak się cieszę, że nie zrezygnowałaś", napisał jeden z fanów, a drugi przyznał, że jest "ponad innymi kobietami w serialu". Plotki, że Denise może zrezygnować z RHOBH zaczęły się przed premierą 10 sezonu, po tym jak była żona Charliego Sheena, 54 lata, najwyraźniej nie chciała brać udziału w wielu grupowych ustawieniach programu. "Wiele osób z obsady RHOBH uważa, że Denise skończy przedstawienie i nawet nie pokaże się na zjeździe", źródło bliskie produkcji Bravo EXCLUSIVELY powiedziało Hollywoodlife w dniu 1 stycznia. 2. "Czują, że nie jest już zainteresowana byciem z nimi, ponieważ od wieków nie filmowała w scenografii grupowej po tym, jak powiedziała, że się pojawi i nie".
Jakieś dobre metki dla mnie do #rhobh?!? I nie... Nie zrezygnowałem z tego. - Denise Richards (@DENISE_RICHARDS) January 30, 2020

Choć Denise przyznała, że nie rezygnuje, jej ciężki sezon z gwiazdą Brandi Glanville, 47 lat, to dobry powód, by sądzić, że mogłaby to rozważyć. Panie wdały się w wielką kłótnię o zarzuty, że Denise powiedziała niemiłe rzeczy o niektórych kobietach w programie, a Brandi wzięła na Twittera, aby rzucić trochę cienia na ten temat. "I just got 'Denised'," jeden z jej tweetów na 29 grudnia 2019 przeczytać. Ona poszła za nim z drugim tweetem, który przeczytał: "Poważnie suka?????". Chcesz grać" i napisał: "1-blackmail jest nielegalny...2-Nie mam szkieletów w mojej szafie (są one wszystkie w Internecie)...3-slut shaming jest soooooo w zeszłym roku," w trzeciej. Lisa Rinna, 56 lat, również dodała do dramatu, kiedy zawołała Denise za to, że nie pojawiła się na finałowej imprezie RHOBH w domu Dorit Kemsley.