Blog

Pippa Middleton wychodzi za mąż za Jamesa Matthewsa podczas intymnej ceremonii ślubnej

Pippa Middleton nie jest już druhną! Młodsza siostra Kate jest oficjalnie mężatką po romantycznej ceremonii w Berkshire, w Anglii, a Ty będziesz mdleć nad sennymi szczegółami ślubu!

Gratulacje dla Pippa Middleton i Jamesa Matthewsa! Szczęśliwa para wyszła za mąż w sobotę, 20 maja, podczas pięknej ceremonii w St. Marks Church w Englefield, Berkshire. 33-letnia panna młoda absolutnie błyszczała we wspaniałej koronkowej sukni o wysokim szyi zaprojektowanej przez Gilesa Deacona. Wyglądała promiennie, gdy opuszczała XII-wieczny kościół z Jamesem na ramieniu po 45-minutowej ceremonii. Niewielki tłumek około 100 mieszkańców wioski stanął na zewnątrz, aby dopingować pannę młodą, gdy przybyła z ojcem, Michaelem. Dumna starsza siostra, Kate Middleton, 35 lat, spojrzała na Pippę z dreszczykiem emocji, gdy opuszczała kaplicę z księciem Wilhelmem, 34 lata, i ich dziećmi, księciem Georgem, 3 lata, i księżniczką Charlotte, 2 lata. Znana gwiazda tenisa Roger Federer uczestniczył w weselu z żoną Mirką. Kuzyn Williama, księżniczka Eugeniusz, wyglądał na króla w granatowej sukni w prostym białym kapeluszu na wielki dzień.

Maluchy odegrały szczególną rolę w wielkim dniu swojej ciotki. George był chłopcem na kartkę na weselu, a Charlotte była kwiatową dziewczynką. Kate obawiała się, że jej urocze maluchy mogą się odegrać podczas ślubu. "Powiedziała, że wszyscy nie mogą się doczekać ślubu jej siostry w weekend, ale trochę martwiła się o to, jak zachowają się jej dzieci", powiedział 55-letni Andrew Bates w The Daily Mail po rozmowie z Kate u królowej Elżbiety, 91 lat, na pierwszym dorocznym przyjęciu w ogrodzie w tym sezonie.

Pippa podobno musiała zmierzyć się z dużą ilością stresu ślubnego, który doprowadził ją do ślubu. "Pippa chce, żeby ten dzień był idealny. Ale jak każda panna młoda powie ci, to naprawdę nigdy nie jest takie proste. Było kilka nerwowych łez, a ona nie spała dobrze" - powiedział przed ceremonią jeden ze źródeł w magazynie Life & Style. "Ona jest głęboko zakochana w Jamesie i wie, że cały ten dramat będzie tego wart. Jest taka szczęśliwa, że zaczyna resztę swojego życia z mężczyzną, którego kocha." Na pewno ucieszy się, że może podbić sobie pięty i uczcić swoje wesele na przyjęciu w ogrodzie podrzuconym przez jej rodziców na ich pobliskim osiedlu.

HollywoodLifers, wyślij Pippie i Jamesowi swoje gratulacje w komentarzach poniżej!