Blog

Christie Brinkley, 63 lata, udowadnia, że jest wieczna w oszałamiającym strzelaniu, znosząc wszystko.

W wieku 63 lat, kariera modelki Christie Brinkley rozwija się i nigdy nie wyglądała lepiej! W nowej sesji zdjęciowej Christie uwodzicielsko pozowała nago pod zielonym liściem dłoni i to jest oficjalne - jest ponadczasowa! Dowód jest na zdjęciach, tutaj!

Kiedy myśleliśmy, że Christie Brinkley, 63 lata, nie może być bardziej gorąca, poszła i pozowała nago pod gigantycznym liściem palmy. Przyprawiona modelka okłada najnowszy numer magazynu "Social Life" [21 lipca], a ona zdjęła to wszystko do aparatu. Rozebrała się na kilka parnych zdjęć plażowych, gdzie trzymała liść L'Atelier Rouge na swoim nagim ciele. Christie trzymała jednak ubranie na ubraniu, na którym nosiła biały zbiornik z niebieskimi paskami. Modelka nosiła seksowne grzywki i jej charakterystyczny uśmiech na nowych zdjęciach! Kliknij na naszą galerię powyżej, aby zobaczyć wszystkie zdjęcia!

Christie's Hamptons ses ses zdjęciowa ma wiele różnych spojrzeń, na których pokazała się z zapierającymi dech w piersiach cechami. Na jednym zdjęciu kołysze się zanurzonym, czarnym, jednoczęściowym obcasem. Na zdjęciu pokazano jej długie, stonowane nogi, podczas gdy ona pozowała z rękami za swoimi wietrznymi włosami. Na innym zdjęciu Christie widziana jest uśmiechnięta w jednoramiennym, białym stroju kąpielowym ze złotym detalem. Jej malutka talia była w centrum uwagi na zdjęciu, a następnie jej oszałamiający uśmiech. A najlepsze uratowaliśmy na koniec! - Christie pozowała do czarno-białego ujęcia w wyciętej, przezroczystej czarnej sukience! Podłogowy zespół pokazał całe jej ciało - piersi, plecy, brzuch, nogi; nazywacie to!

Więc, pytanie o godzinę brzmi, jak ona to robi? - Cóż, Christie nigdy nie była jedyną osobą, która unikała rozlewania swoich treningowych sekretów. W przeszłości, samozwańcza "dożywotnia wegetarianka", wyrażała swoją miłość do zabawnych treningów, do których [dla niej] należą: Soul Cycle i spinning! Teraz, znamy sekret tych zabójczych nóg!

Aby kontynuować swój najnowszy projekt, Christie jest organizatorem 6. dorocznej gali St. Barth Hamptons Gala, prezentowanej przez Social Life i St. Barth Tourism! Gala, na której skorzysta Muzeum Historyczne Bridgehampton, odbędzie się w sobotę, 22 lipca.

Sesja zdjęciowa Christie's racy nie jest jedynym momentem, kiedy w 2017 roku zakołysała limitowanym ubraniem do aparatu. Zszokowała świat, gdy pozowała obok swoich córek modelki, Alexa Ray Joel, 31 lat, i Sailor Brinkley Cook, 18 lat, dla sportu zilustrowanego w lutym. Christie nosiła odsłaniające czarne jednoczęściowe bikini, podczas gdy jej córki nosiły ledwo czarne bikini. I, Christie wyglądała tak dobrze, że niektórzy internauci myśleli, że te trzy kobiety są siostrami!

Podczas gdy modelka w dalszym ciągu rozwija się w świecie modelarstwa - będąc już na ponad 500 okładkach magicznych na całym świecie - Christie udowadnia również, że wiek jest tylko liczbą! I, ona nie zwalnia w najbliższym czasie! "Chcę jechać przez Amerykę i pływać po Grecji i Sycylii", powiedziała Mag. "Chcę zobaczyć Aurora Borealis i góry lodowe, zanim znikną. Chcę mówić płynnie po włosku i nauczyć się tańczyć hip hop." Niesamowite!

HollywoodLifers, co sądzisz o ostatnich zdjęciach Christie?