Blog

Dog The Bounty Hunter ujawnia swoje "Serce wciąż pęka" dla spóźnionej żony Beth Chapman.

Duane "Dog" Chapman przyznał, że nie miał "żadnych słów do powiedzenia", ponieważ nadal opłakuje żonę Beth, która zmarła na raka gardła w czerwcu 2019 roku.

Duane 'Dog' Chapman, 66 lat, ma złamane serce z powodu utraty żony Beth. Gwiazda "The Dog's Most Wanteded Star" zamieściła na Instagramie emocjonalny hołd dla swojej zmarłej żony, przedstawiając wizerunek wisiorka w naszyjniku wraz ze słodkim przesłaniem. "Mój umysł nadal mówi do ciebie... moje serce nadal szuka ciebie... moja dusza wie, że jesteś w pokoju," wiadomość przeczytać, featuring do ognia muchy na srebrnym naszyjniku ozdobionym diamentami. Dodał, że "nie ma nic do powiedzenia." Szesnastolatek nieumyślnie odciął część obrazu, ale sentyment na pewno wprawił nas w osłupienie.

Beth niestety zmarła po walce z rakiem gardła 26 czerwca 2019 roku w wieku zaledwie 51 lat. W 2017 roku matka czwórki dzieci walczyła z rakiem gardła w stadium drugim i po operacji została uznana za "wolną od raka". Rak powrócił niestety w listopadzie 2018 r., a na kilka dni przed śmiercią została skierowana do szpitala. Beth - która ślubowała walczyć do samego końca - przeszła z Psem i jego rodziną przy łóżku. "Jest 5:32 na Hawajach, to jest czas, w którym obudziłaby się, by iść na wycieczkę na górę Koko Head. Dopiero dzisiaj weszła po schodach do nieba. Wszyscy cię kochamy, Beth. Do zobaczenia po drugiej stronie". Pies, który był żonaty z Beth od 2006 roku, tweetował ranek jej śmierci.

"Kiedy wyszła ze szpitala, leżała na odwyku i ledwo co mogła mówić", powiedział Duane w odcinku "Dog's Most Wanteded", otwierającym się za pierwszym razem, kiedy wiedział, że jej się nie uda. "A lekarz przyszedł do mnie i powiedział: "Nie jestem pewien, czy z tego wyjdzie. Próbowaliśmy ją obudzić, była nieprzytomna, może wpaść w śpiączkę", kontynuuje gwiazda rzeczywistości.

Duane wielokrotnie w ciągu ostatnich kilku miesięcy zwracał się do mediów społecznościowych, aby złożyć hołd Beth, między innymi świętując jej 52. urodziny 29 października 2019 roku. Ponownie umieszczając zdjęcie zrobione w lutym tego roku, para widziana jest jak obejmuje się na zewnętrznym balkonie. "Sooooo zakochała się w tym facecie!" Beth podpisała się na oryginalnym wpisie.