Blog

Prince Harry, 35, Hints He & Meghan Markle, 38, Are Already Thinking About Baby #2

Książę Harry i Meghan Markle mogą stać się stroną czterech wkrótce po tym, jak gość na jego ostatnie zaręczyny ujawnił swoje zainteresowanie drugim dzieckiem.

Książę Harry, 38, i Meghan Markle, 35, zaskoczył swoich sąsiadów, gdy spotkali się z rodzinami wojskowymi w domu kultury w Windsorze, w mieście, w którym wychowują swojego syna Archie Harrisona, 6 mos. w, na 6 listopada. Ich oficjalne konto Instagram, Sussex Royal, wspólne materiały filmowe z ich czasu tam, gdzie książę i księżna Sussex okazał się być o wybuchu z kilkoma dziećmi, a jednocześnie angażując się w żywą rozmowę z rodzicami. Jedna z wojskowych matek, Susie Stringfellow, powiedziała Forces Network o rozmowie, którą odbyła z Harrym, która obracała się wokół możliwości, że on i Meghan mają drugie dziecko. "Harry był naprawdę bardzo zainteresowany tym, jak się sprawy mają z drugim dzieckiem, również dlatego, że oboje mamy starsze dzieci", powiedziała Susie, odnosząc się do innego uczestnika imprezy. "Próbowaliśmy zachęcić go do posiadania drugiego dziecka."

Rozmowy, które Harry i Meghan przeprowadzili w środę, również dotyczyły tego, jak trudno jest żołnierzom być z dala od swoich rodzin przez długi czas. "Mówili o życiu w wojsku, wyjeździe na święta... mogą się z nami równać", powiedziała uczestniczka Victoria Tucker. "Nie chcieli niczego przegapić, ze swoim małym chłopcem teraz, tak jak nasi mężowie tęsknią za swoimi dziećmi."

Harry może odnosić się do tych rodzin, bo sam służył w wojsku przez 10 lat. Życie ma dla niego zupełnie nowe znaczenie teraz, kiedy jest nowym ojcem. "Nie wyobrażam sobie, jak to jest tak bardzo tęsknić, bo tak szybko się zmieniają", powiedział nowy tata w ITV News.

Jaki to był rok dla Harry'ego i Meghan. Przywitali małego Archie'go na świecie 6 maja 2019 roku, prawie rok po milionach dostrojonych do swoich oszałamiających zaślubin, w których uczestniczyły gwiazdy z listy A, takie jak Elton John, 72 lata, i David Beckham, 44 lata.

Rodzina składająca się z trzech osób uśmiechnęła się, gdy w zeszłym miesiącu poznali Desmonda Tutu, 88 lat, w RPA. Para podzieliła się również rzadkim momentem PDA, kiedy przybyli do Kapsztadu, który pozostawił królewskich obserwatorów mdlejących. Czy całe to szczęście może w końcu doprowadzić do drugiego dziecka w przyszłym roku?