Blog

Kate Middleton & Prince William Shares Awkward PDA Moment After She Shrugs Away His Hand - Watch

Awkward! Kate Middleton i książę William mieli trochę niewygodne spotkanie PDA, jak Kate pozornie wzruszył rękę męża od niej powinien podczas filmowania "A Berry Royal Christmas".

Między Kate Middleton i księciem Williamem na 16 grudnia A Berry Royal Christmas w Wielkiej Brytanii sprawy mają się nieco skomplikowane. Program zawierał kulinarną legendę Mary Berry po księcia i księżnej Cambridge do ich różnych zobowiązań z organizacjami charytatywnymi, które kochają i wsparcie dla sezonu świątecznego. Podczas klipu z pokazu, gdy para odwiedzała jedną z takich organizacji charytatywnych, księżna Kate szybko wzruszyła ręką księcia Wilhelma, po tym jak czule położył ją na jej ramieniu. A fani pary szybko zwrócili uwagę na media społecznościowe!

Kiedy irlandzka dziennikarka Caitlin McBride zamieściła ten klip, mnóstwo komentarzy zalało materiał filmowy. "Co tu się właśnie stało? Ouch!" Jeden z wyznawców skomentował klip. "Yikes," była odpowiedzią innego fana na nagranie. Jeden z fanów zadał nawet pytanie, "Co się dzieje z Cambridge?" Podczas gdy niektórzy fani byli wyraźnie zakłopotani, inni bronili działań księżnej Kate, zauważając: "Podoba mi się sposób, w jaki wchodzą w interakcje, to jest profesjonalne". Nie chcę widzieć nadmiernego trzymania się za rękę i tarcia. To niezręczne, jakbyś wtrącał się w prywatną chwilę." Inny użytkownik Twittera zgodził się z tym sentymentem, powtarzając: "Nie powinni pokazywać PDA."

Chociaż technicznie rzecz biorąc, para nie powinna popisywać się uczuciem podczas profesjonalnych, królewskich spotkań, to nie powstrzymało ich to od tworzenia małych chwil intymności tu i tam. Podczas romantycznej ceremonii zauważono kuzyna księcia Wilhelma, księżniczkę Eugeniusza, podczas ślubu w październiku 2018 roku, księcia Wilhelma i Kate trzymających się za ręce. Kate, która na tę okazję absolutnie olśniła się w swoim rubinowym zespole, można było zobaczyć z ręką splecioną z ręką jej męża. Być może to właśnie nastrój, romans kaplicy św. Jerzego, czy małe przypomnienie o własnych zaślubinach księcia Wilhelma i księżnej Kate z 29 kwietnia 2011 r. wywołały tę interakcję. Tak czy inaczej, była to słodka, ludzka chwila pomiędzy normalnie profesjonalną parą!

Kate ściskając rękę Williama na ramieniu podczas #ABerryRoyalChristmas pic.twitter.com/NyzjdKC3rk - Caitlin McBride (@mcbride_caitlin) 16 grudnia 2019 r.

Chociaż fani wciąż są zakłopotani tym nagraniem, mogło to być tylko wymknięcie się z protokołu lub coś więcej. Ale jak widać w przeszłości, książę William i Kate znajdują chwile, aby utrzymać swój romans przy życiu! Ponieważ święta szybko się zbliżają, fani rodziny królewskiej nie mogą się doczekać, aby zobaczyć ich coroczną kartkę bożonarodzeniową i zdjęcia z ich corocznej wycieczki do Sandringham w dniu Bożego Narodzenia!