Blog

Jessica Simpson flauntuje na zewnątrz w zanurzonej sukience kwiatowej - Zdjęcie

Nazwij ją po prostu Królową Krzywych! Imponujący dekolt Jessici Simpson w Nowym Jorku, 10 sierpnia, niemalże wybija się z jej kwiecistej sukienki Maxi.

OK, musimy wiedzieć, gdzie Jessica Simpson idzie na zakupy biustonoszy. Cycki aktorki zawsze wyglądają fenomenalnie w każdym tego słowa znaczeniu - pulchne i okrągłe jak dwa dojrzałe arbuzy. Jaki stanik typu push-up ma na sobie w dzisiejszych czasach? Czy może są one tak naturalnie perwersyjne? Niezależnie od tego, jaki jest jej sekret, dekolt Jessici w ostatnich tygodniach stał się jej własną gwiazdą. W Nowym Jorku, 10 sierpnia, 37-letni Dukes Of Hazzard, ukradł pokaz w czarnej, długiej od podłogi sukience maxi z kolorowymi kwiatowymi wzorami. Sukienka była seksowna i całkowicie idealna na lato, ale nic w porównaniu z tym, co działo się w okolicy klatki piersiowej. Wyglądało na to, że guziki miały się zaraz zerwać!

Usterki w garderobie zdarzają się wszystkim, a 9 sierpnia Jessica ucierpiała w Big Apple. Blondynka piękna cycki prawie wylał się z jej skąpy minidress podczas spaceru po ulicach w kolczastych obcasach. Na szczęście Jessica miała na sobie czarną marynarkę na wierzchu, więc gdyby zdarzyło się coś takiego, mogłaby to ukryć. Jej bliźniaki były trochę za wysoko podwinięte za górny szew jej cekinowej sukienki. Ale hej, to się zdarza najlepszym z nas. Jessica na pewno nie stoi sama na arenie wylewania cycków.

Chrissy Teigen, podczas wakacji we Włoszech, prawie przypadkowo narażone jej sutki, gdy silny wiatr przyszedł i bałagan w górnej połowie jej sukienki. Podobna okoliczność przytrafiła się Christinie Milian, która rozpryskiwała się na plażach Miami, gdy przypływ ściągnął jej górę bikini w dół i nie zostawił nic do wyobraźni. Nawet reflektory Seleny Gomez zostały wystawione na pokaz dzięki jasności fleszy fotografów i czystych sukienek nocnych na randki. Jeśli przysięgasz, że nigdy nie zdarzyło się to tobie, mamy wszelkie powody, aby sądzić, że kłamiesz LOL.

HollywoodLifers, co sądzisz o wyglądzie Jessici? Sexy czy za dużo?