Blog

Brandi Glanville zgaduje, czy wróci do 'RHOBH' z nową tajemniczą wiadomością.

Brandi Glanville na pewno trzyma fanów 'RHOBH' na wodzy, czy wraca na show, czy nie. Pośród pogłosek o Denise Richards, która napisała nowy, tajemniczy tweet.

Brandi Glanville stała się najgorętszym tematem w nadchodzącym sezonie Real Housewives of Beverly Hills, a ona nie jest nawet członkiem obsady. Jej podobno spotkanie z 48-letnią gwiazdą serialu, Denise Richards, stało się dużym punktem fabularnym w 10. sezonie, powodując nawet rzekomą kłótnię pomiędzy Denise a 56-letnią Lisą Rinną. Brandi wydaje się kochać uwagę. 47-latka zamieściła kryptońskie wiadomości na Twitterze 30 stycznia, który ma fanów zastanawiających się, czy ona będzie coraz jej diament z powrotem na sezon 11, po tylko pojawia się jako gwiazda gościnna w sezonach dziewięć i dziesięć.

"Jest tylko jedna osoba @Andy, która naprawdę wie, czy gospodyni domowa wróci na kolejny sezon, czy też wyczerpała swoją historię #fact", napisała Brandi na Twitterze o producencie wykonawczym Real Housewives, Andy Cohenie, 51 lat. Fani byli podekscytowani, że wspomina ona o powrocie do RHOBH na pełny etat. "Mam nadzieję, że wrócisz! RHOBH jest okropna bez ciebie", odpowiedziała Lindsay M., a Elliot Lewis błagał: "Proszę, wróć!!!". Fan Guillermo błagał: "Proszę, wróć do programu, nie zamierzam go oglądać w tym sezonie, ale jeśli wrócisz na pełny etat, zmienię zdanie... Chciałbym zobaczyć jak rozdzierasz@lisarinna na strzępy.

User@GloryPuzzle powiedział Brandi: "Jedyną rzeczą, która się wyczerpała jest to, że upuszczasz subtelne wskazówki... po prostu daj nam już całą herbatę." Ale Brandi powiedziała kilka razy, że nie może rozmawiać o tym, co naprawdę się dzieje, zarówno z Denise, jak i z show. Wcześniej napisała: "Kiedy chcesz odpowiedzieć, ale nie wolno ci", obok obrazu siebie z występu na Andy's Watch What Happens Live.

Jest tylko jedna osoba @Andy, która naprawdę wie, czy gospodyni domowa wróci na inny sezon, czy też wyczerpała swoją historię #fact - Brandi Glanville (@BrandiGlanville) 30 stycznia 2020 r.

Inni zwrócili uwagę na to, że Andy powiedział, że nie zajmuje się już zatrudnianiem i zwalnianiem we franszyzach Housewives. Użytkownik Kiki odpowiedział: "Mmmh Andy niedawno ogłosił, że nie wie. Firma produkcyjna jest odpowiedzialna. Wycofał się z tej roli i poprosił ludzi, by skończyli z nim bezpośrednio na castingach i kontraktach". Użytkownik Bethany odpowiedział: "Myślałem, że powiedział Nene, że nie jest już za to odpowiedzialny?", a Doris Bill dodała: "W 100 procentach FAKT, że nie ma aż tak głębokich kieszeni!"! On jest tylko producentem #Housewives NOT owner of Bravo or Evolution. Ktoś ma ostatnie słowo."